komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

czwartek, 25 maja 2017

Grzegorza, Urbana

71-latek podjął interwencję, został pobity i stracił aparat słuchowy. POMÓŻMY MU!

poniedziałek, 28.11.2016 14:35 , komentarze: 87 , odsłony: 53423
kategorie artykułu:

Bohaterskim zachowaniem wykazał się 71-letni mieszkaniec dzierżoniowskich osiedli, który podjął interwencję na rzecz ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego. Interwencja dotyczyła młodego mężczyzny, który kilkakrotnie podnosił i rzucał psem. 20-latek agresję przerzucił na interweniującego mężczyzną, zadając mu uderzenia po twarzy, kopiąc po całym ciele oraz zniszczył mu aparat słuchowy wartości 3500 zł.  Pijany 20-latek trafił do policyjnego aresztu.

Zdarzenie miało miejsce wieczorem 26 listopada na ul. Piastowskiej. 71-latek podczas spaceru zauważył jak młody mężczyzna uderza drugiego, a następnie kilkakrotnie podnosi i rzuca psem. Pomimo, że obok pospiesznie przechodziły inne osoby nikt nie reagował na takie chuligańskie zachowanie. 71-latek postanowił nie być obojętny i podszedł do tego młodego mężczyzna podejmując interwencję na rzecz ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego. W sposób kulturalny lecz stanowczy zażądał, aby mężczyzna zostawił psa i nie robił mu krzywdy. Mężczyzna rzucił się wówczas na interweniującego wobec niego przechodnia zadając mu uderzenia pięściami po twarzy oraz kopiąc po ciele. Ponadto sprawca podczas zadawania ciosów zniszczył aparat słuchowy, który pokrzywdzony miał założony na ucho powodując straty w wysokości 3500 zł. W wyniku pobicia mężczyzna trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń i po badaniu lekarskim mógł wrócić do domu. Dzięki jego interwencji również i pies nie doznał większych obrażeń.

Powiadomieni o zaistniałej sytuacji policjanci, niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie przy przystanku autobusowym zobaczyli dwóch agresywnie zachowujących się mężczyzn. Okazało się, że to bracia z Nowej Rudy, którzy posprzeczali się. Młodszy z nich 20-latek przyznał, że uderzył starszego mężczyznę, bo jak twierdził wolał uderzyć kogoś obcego niż brata. Dodał, jednak że brat też go zdenerwował i  uderzył również jego. Badanie alkomatem wykazało u zatrzymanego 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszy zarzuty naruszenia nietykalności osoby podejmującej interwencję na rzecz ochrony bezpieczeństwa, zniszczenie mienia oraz znęcania nad zwierzęciem.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie

Akcja społeczna. Zbierzmy pieniądze na aparat słuchowy dla opisywanego bohatera: https://zrzutka.pl/u6xbeg

 

Wasze komentarze

Jak ty piszesz? Toż to jeden bełkot. Popraw się!
sobota, 03.12.2016 21:18 autor: fighter
tak tak to prawda ten pan to dobry goguś i...
czwartek, 01.12.2016 21:26 autor:
Morda kapcie hejterskie
czwartek, 01.12.2016 23:19 autor:
https://zrzutka.pl/u6xbeg
środa, 30.11.2016 10:45 autor:
Co z pieskiem ?
poniedziałek, 28.11.2016 21:13 autor:
Czytaj ze zrozumieniem
poniedziałek, 28.11.2016 22:46 autor: JLo
Robimy zrzutke !!! https://zrzutka.pl/u6xbeg
poniedziałek, 28.11.2016 16:30 autor: Ewela
Do gazu z tą patologią w dzierżydowie... Syf nic dodac...
wtorek, 29.11.2016 09:24 autor: aveżydkizddz
Na pal osetyńca
wtorek, 29.11.2016 05:38 autor:
Szkoda, ze 71 latek nie wybrał się na spacer z...
poniedziałek, 28.11.2016 21:42 autor: MH
wielkie brawa dla Pana który interweniowal. Szacunek
poniedziałek, 28.11.2016 20:57 autor:
Podać dane braci z Nowej Rudy!!!
poniedziałek, 28.11.2016 20:15 autor: Panisher
Szacunek i wyrazy uznania dla starszego Pana .
poniedziałek, 28.11.2016 18:19 autor: Paweł
SZACUN
poniedziałek, 28.11.2016 17:53 autor: Jacek
Dlaczego nikt nigdy nie reaguje......co za znieczulica!!!!
poniedziałek, 28.11.2016 17:12 autor:
Brawo dla PANA ,a gówniarzom po parę pasów na du..pę...
poniedziałek, 28.11.2016 17:03 autor:
To nie gówniarze! To polscy patrioci nalezacy do bojówek kaczora...
poniedziałek, 28.11.2016 17:29 autor: Wykonczyc i spokój
Gdyby tam były bojówki kaczora, o tym gnoju z Nowej...
poniedziałek, 28.11.2016 21:55 autor: MH
Nowa Ruda i wszystko jasne !
poniedziałek, 28.11.2016 17:00 autor:
Trzeba zrobić zbiórkę na aparat słuchowy !!!!
poniedziałek, 28.11.2016 15:02 autor: Lo
Gotowe https://zrzutka.pl/u6xbeg
poniedziałek, 28.11.2016 16:30 autor: Ewela
Potwierdzam dotarlo :-) nie ma co czekac na wyŻsze sfery!...
poniedziałek, 28.11.2016 20:31 autor: Ewela
A co z tym psem biednym ? gdzie on...
poniedziałek, 28.11.2016 16:15 autor: miroslava
Krzesło elektryczne tym gównom !
poniedziałek, 28.11.2016 15:49 autor:
Mylisz sie
poniedziałek, 28.11.2016 15:49 autor:
Gnoju posiedzisz sobie i zaplacisz za wszystko !
poniedziałek, 28.11.2016 15:28 autor: wjz
Starsza generacja jest zawsze skłonna pomagać. Ukłony
poniedziałek, 28.11.2016 15:23 autor:
Policja postraszy troszkę gnoja i na tym się zakończy...
poniedziałek, 28.11.2016 15:21 autor: T.S.
Bezstresowo chowani -za komuny mieli by tryb dorazny - a...
poniedziałek, 28.11.2016 15:13 autor: krzyzak
Wspaniały ,, starszy Pan ,, gratulacje.
poniedziałek, 28.11.2016 15:10 autor: ANIA
WIELKIE BRAWA panie starszy.
poniedziałek, 28.11.2016 15:06 autor: czytelnik
dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
wczoraj, 20 godz temu
wczoraj, 20 godz temu
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Dzieciolandia
Dzieciolandia
portalenieruchomosci.pl
portalenieruchomosci.pl
Biuro Nieruchomości DO-EXPERT
Biuro Nieruchomości DO-EXPERT
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Szkoła Jazdy Jazda z Drozdem
Szkoła Jazdy Jazda z Drozdem
MYJNIA SAMOCHODOWA
MYJNIA SAMOCHODOWA
Kominki Multimedialne
Kominki Multimedialne
Dywany Dzierżoniów
Dywany Dzierżoniów
Mechanika AUTO HAMMER
Mechanika AUTO HAMMER
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Miral
Miral
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS