Bokserski sukces młodzików

wtorek, 17.10.2017 11:22 10614 10

Bardzo dobre wyniki, przy dużej konkurencji osiągnęli zawodnicy Dzierżoniowskiego Klubu Bokserskiego w VI Mistrzostw Polski Młodzików im. Pawła Szydły.

11 października zważono i dopuszczono do startu aż 111 zawodników z 59 klubów. Mistrzostwa w Tarnowie Podgórnym zakończyły się w niedzielę 15 października. Sukcesem pięściarzy trenowanych przez Piotra Wilczewskiego i Sambora Protaziuka są dwa złote i jeden brązowy medal.

Oskar Jędrysiak zdobył złoto w kategorii 40 kg, pokonując w walce finałowej jednogłośnie swojego rówieśnika. W kategorii do 62 kg. złoty medal zdobył Wiktor Bojnarowicz który w walce finałowej pokonał swojego przeciwnika 2-1. Trzecie miejsce i brązowy medal w kategorii +76 kg. zdobył Nikodem Zalewski.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom DKB Dzierżoniów i życzymy kolejnych sukcesów.

Źródło: UM Dzierżoniów