Boxmet pokonuje KS Walim

czwartek, 14.9.2017 11:00 1129 0

Boxmet Piskorzów w ostatniej kolejce A Klasy podejmował KS Walim. Mecz w którym trudno było jednoznacznie wskazać faworyta okazał się wyjątkowo wyrównanym spotkaniem.

Pierwsze 45 minut zakończyło się bezbramkowym remisem. Iskierka nadziei dla gospodarzy zaświeciła 52 minucie zawodów, gdy czerwoną kartkę otrzymał piłkarz Walimia, Dawid Szczybelski. Od tego momentu przewaga gospodarzy była bardzo wyraźna i na efekty bramkowe nie trzeba było długo czekać.

Pierwszy gol pada w 68 minucie meczu. Jego autorem był Daniel Piszczek, któremu w 82 minucie spotkania udało się podwyższyć prowadzenie na 2:0. Komfort w postaci pewnego prowadzenia pozwolił gospodarzom wprowadzić do gry odrobinę nonszalancji. Zaledwie dwie minuty później Tomasz Ślepecki ustala wynik spotkania na 3:0. Grająca w osłabieniu drużyna z Walimia nie była w stanie przeciwstawić się mądrze grającym tego dnia gospodarzom.

Boxmet Piskorzów - KS Walim 3:0 (0:0) 68' 82' Piszczek, 84' Ślepecki