Dam prace-dobre warunki

piątek, 28.8.2015 14:47 7347

Hester Sp z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma z branży przemysłowej.
Realizujemy projekty dla partnerów działających na rynkach EU.
W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:

Obsługa klienta

Miejsce pracy: Pieszyce
Zatrudnienie: pełny etat, umowa o pracę

Opis stanowiska:

- praca stacjonarna
- kontakty z partnerami zagranicznymi i krajowymi
- opieka nad powierzonymi klientami
- współpraca z działami technicznymi
- prowadzenie korespondencji
- rejestracja zapytań i ofertowanie
- rejestracja zamówień i obsługa administracyjna
- udział w działaniach poszerzania rynku i akcjach marketingowych

Oczekiwania:

- umiejętność obsługi komputera
- znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
- zdolności interpersonalne oraz zaangażowanie
- doświadczenie w dziale obsługi klienta w dowolnej branży będzie poważnym atutem
- mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej lub technicznej
- umiejętność obsługi dowolnego systemu CRM/ERP lub chęć szybkiej nauki

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie
- szkolenia produktowe i proceduralne
- możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
- przyjazną atmosferę w miejscu pracy
- otwartość na pomysły i innowacje
- 3 miesięczny okres próbny i czas niezbędny na wdrożenie do pracy
- partnerskie relacje służbowe

Kontakt: michal.aftowicz@hester.pl  tel: 501 692 420