Kolejny zdobyty Puchar Polski przez Małgorzatę Dąbrowską z LKS Atom Boxmet Dzierżoniów

poniedziałek, 26.6.2017 13:43 1385 0

Małgorzata Dąbrowska po raz czwarty zwyciężyła w rywalizacji w wyścigu ze startu wspólnego w kategorii juniorek młodszych podczas Pucharu Polski rozgrywanym w Chrzypsku Wielkim pod koniec czerwca. Nie był to jedyny sukces Małgorzaty w tym pucharze ponieważ dzień wcześniej uplasowała się na 3 stopniu podium w wyścigu jazdy indywidulanej na czas.

Puchar Polski w Chrzypsku Wielkim był VII serią tego cyklu rozgrywaną w formie dwudniowej rywalizacji. Pierwszego dnia odbyły się wyścigi jazdy indywidualnej na czas, gdzie w juniorkach młodszych Małgorzata Dąbrowska zajęła III miejsce, 24 była Wiktoria Zborowska a 29 Marianna Kolinko. W rywalizacji juniorek Daria Różnicka zajęła wysokie 6 a w juniorach Michał Mroczkowski był 21. Drugiego dnia zmagań rozgrane zostały wyścigi ze startu wspólnego. W kategorii juniorki 8 miejsce zajęła Daria Różnicka a jej młodsze koleżanki w kategorii juniorki młodszej uplasowały się na

Tydzień wcześniej odbyła się VI seria Pucharu Polski w Koziegłowach, gdzie ponownie Małgorzata Dąbrowska zajęła miejsce na podiumpo wymagającym finiszu z peletonu, plasując się na 3 pozycji w wyścigu ze startu wspólnego. Pozostałe juniorki młodsze ukończyły rywalizację w peletonie zasadniczym finiszując w środku stawki.  W rywalizacji w wyścigach jazdy indywidualnej na czas w kategorii junior 39 pozycję zajął Michał Mroczkowski a w juniorkach 8 miejsce zajęła Sara Tonder, a 13 była Daria Różnicka.  W juniorkach młodszych natomiast 12 miejsce zajęła Małgorzata Dąbrowska, 18 była Laura Wójcik, 33 Kolinko Marianna a 35 miejsce zajęła  Zborowska Wiktoria.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich naszych sponsorów a w szczególności: Miasto Dzierżoniów- nastraja pozytywnie, Gmina Dzierżoniów, Atom Deweloper, Boxmet, MAT

Zadanie finansowane ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.