komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

sobota, 25 listopada 2017

Erazma, Katarzyny

Oskar Wypych zagra w reprezentacji Europy. Wesprzyj jego wyjazd do Meksyku [WIDEO]

piątek, 10.11.2017 04:00 , komentarze: 38 , odsłony: 6453
kategorie artykułu:

Bielawianin Oskar Wypych, zawodnik Bielawa Owls dostał się do drużyny reprezentującej Europę w meczu z Meksykiem.

Mecz futbolu amerykańskiego rozegrany zostanie na początku grudnia w Meksyku. Nasz reprezentant do drużyny Bielawskich Sów wstąpił przed dwoma laty i od razu został zauważony. Te dyscyplinę trenował także jego starszy brat. Natomiast Oskar wcześniej fascynował się piłką nożną, ale po 6 latach trenowania poczuł, że czas na zmiany. Futbol amerykański przyniósł mu wiele satysfakcji i zadowolenia. Jak sam przyznaje zawodowo nie będzie go uprawiał, ale jedynie dla przyjemności.

Wyjazd do Meksyku, to ważny etap jego amatorskiej kariery sportowej. Został wybrany spośród wielu zawodników i nie chce zmarnować swojej szansy. Wyjazd na mecz, to kosz rzędu 4-4,5 tys. zł. Rozpoczął już zbiórkę funduszy pod adresem https://zrzutka.pl/4c6tp8. Szuka także sponsorów, którzy chcieliby, aby loga ich firm pojawiły się na koszulce i bluzie wyjazdowej.

 

Wasze komentarze

Nie bardzo rozumię.Czy Europy nie stać na wysłanie zawodnika na
poniedziałek, 13.11.2017 00:59 autor: pytajnik
WITAM! Proszę o wspierania mnie darami pieniężnymi ponieważ zbieram na zakup...
niedziela, 12.11.2017 18:24 autor: szatanistyczny masturbator
Amazon 8300 zł w 2 miesiące.
niedziela, 12.11.2017 16:57 autor: Robić niema komu
...zmień pracę, weź kredyt...
niedziela, 12.11.2017 04:52 autor: krzesełkowy
A tak właśnie wygląda polskie piekiełko! Trzymaj się Oskar. Podążaj...
sobota, 11.11.2017 12:10 autor: emerytowana nauczycielka
mam marzenie w.....ć księżnicze-zróbcie zrzutę
sobota, 11.11.2017 17:20 autor:
Potrzebuje Nowego Domu zróbcie zrzute Proszę.
piątek, 10.11.2017 19:42 autor: Mordzia;-)
gwiazdor co prosi o kasę- zbieraj pod lidlem ,albo
sobota, 11.11.2017 11:41 autor: pityvu
Ewidentnie widać zazdrość innych ludzi
sobota, 11.11.2017 11:04 autor:
I kolejne komentarze skasowane czyżby Mieciu znał kogo z doby...
sobota, 11.11.2017 08:09 autor: Sąsiad Miecia W.
Kto nie z Mieciem tego zmieciem.
sobota, 11.11.2017 08:30 autor: Ubaw po pachy
bo to jest lepszy sort
piątek, 10.11.2017 10:30 autor: ;)
Nie rozumiem logiki komentarza! Kazdy ma marzenia, plany i jakies cele. Co ma chore dziecko i ten artykuł wspólnego? O zbiórce dla dziewczynki slychac wszędzie i co chwile sa organizowane jakies zbiórki/aukcje/ zbieranie nakrętek itp. Kazdy ma prawo sam wybrać komu pomoże i w jaki sposób. Osobiście uwazam, ze jest to krzywdzące podejście dla młodego chłopka, który został zauwazony i z pewnością musi mieć talent skoro dostał taka szanse i ktoś go zauważył. Byc moze nie chce obciążać bliskich kosztami wyjazdu i próbuje sam zebrać fundusze. Zawiść i zazdrość ludzi nie zna granic. Gratulacje Oskar i powodzenia!

piątek, 10.11.2017 20:25:12 autor: :-), ip: 78.9.80.66:56834

Brawo Oskar. Jesteśmy z Ciebie dumni.
piątek, 10.11.2017 17:40 autor: Tr
Ja potrzebuję sobie audi A8 kupić jak byście się zrzucili...