komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

sobota, 25 listopada 2017

Erazma, Katarzyny

Dzierżoniów: co sądzimy o reklamach w przestrzeni miejskiej?

piątek, 10.11.2017 10:00 , komentarze: 46 , odsłony: 5648
kategorie artykułu:

Odpowiedź na to pytanie dadzą wyniki internetowej ankiety, którą od kilku tygodni wypełniają mieszkańcy Dzierżoniowa. Do tej pory zrobiło to ponad 200 osób. Wyrazić swoje zdanie w tej sprawie można do końca listopada. Jak to zrobić?



Przeprowadzenie takich badań wynika z propozycji uregulowania tej kwestii w naszym mieście. Dzierżoniów zamierza zaproponować takie regulacje, które rzeczywiście w widoczny sposób wpłyną na wygląd Dzierżoniowa, a z drugiej strony nie pozbawią firm możliwości reklamowania swoich ofert mieszkańcom. Reklamy, banery, szyldy, billboardy wciąż będą częścią naszego krajobrazu, nie muszą się jednak pojawiać na płotach, słupach czy elewacjach budynków.

Aby wyrazić swoje zdanie w tej sprawie, do czego zachęcamy wystarczy poświęcić około 6 minut. Anonimowa ankieta dostępna jest tutaj oraz na stronie dzierzoniow.pl (strona głowna - baner po prawej).

Wyniki ankiety będą punktem wyjścia do opracowywania konkretnych zapisów nowego prawa lokalnego. Zostaną one oczywiście zaprezentowane mieszkańcom. To jeden z pierwszych etapów konsultacji. Przed złożeniem ostatecznej wersji do Rady Miejskiej Dzierżoniowa projekt uchwały zawierający propozycje szczegółowych rozwiązań również zostanie poddany opinii mieszkańców. 

Wypełnij ankietę

Źródło: UM Dzierżoniów

 

Wasze komentarze

usunąć reklame niewolniczej firmy oferty pracy Amazon
piątek, 10.11.2017 11:28 autor: dddddddddddddddddddd
i tak małpy polecą pracować tam za miskę ryżu
niedziela, 12.11.2017 18:28 autor: bentlejrolsrojsbimer
Ankieta się błędnie wyświetla i nie można jej wysłać.
niedziela, 12.11.2017 12:42 autor: Zenek
BARDZO DOBRY POMYSŁ, USUNĄĆ PO ZA TEREN MIASTA
sobota, 11.11.2017 18:13 autor: Gość
Bo czytanie ze zrozumieniem się kłania - która reklama szpeci NAJBARDZIEJ. Każda reklama szpeci mniej lub więcej. Jednemu to przeszkadza drugiemu nie. Ale reklama szpeci i tak bez względu ci ci to przeszkadza czy masz na to wy****ne. A ankieta pyta która reklama jest najbardziej szpecąca. Faktycznie "bardzo trudne" pytanie, bo przecież wszystkie reklamy są takie piękne, zwłaszcza te szmaty na płotach, papierzyska na słupach, kiczowate banery zasłaniające elewację bloku... Ostatnie pytania(o zamieszczanie reklam czy czerpanie z tego korzyści) mają na celu określenie co ma wpływ na twoje odpowiedzi i co komu przeszkadza. Wiadomo, że reklamodawca chciałby wieszać reklamy gdzie popadnie. Zwykły ludziom może to przeszkadzać. Ale ci co sprzedali powierzchnię swojego płotu i "upiększyli" sąsiadom krajobraz za pieniądze będą już bronić niektórych rozwiązań itd. Każde pytanie ma swój cel. Jak można tak podstawowej rzeczy nie ogarniać? Ja wypełniłem wszystkie punkty bez problemu a nie zamieszczam reklam i nie sprzedaje powierzchni swojego domu pod to. Można?

sobota, 11.11.2017 11:11:00 autor: omg, ip: 78.88.121.150:52335

Trzeba? po pierwsze. Po drugie - Kultura. Po trzecie wszystko...
poniedziałek, 13.11.2017 12:13 autor: minus
urzędnik się wypowiedział!
sobota, 11.11.2017 19:40 autor: hj
Ja wypełniłem bez problemu.
piątek, 10.11.2017 18:14 autor: dzierżoniowianin
W dobie internetu wszystkie te reklamy to jeden wielki...
piątek, 10.11.2017 17:24 autor: mieszkaniec tego śmierdzącego Dz
Ankieta skierowana na usuniecie reklam - jak w PRLu -...
piątek, 10.11.2017 13:39 autor: jok
Umblock 68 :)
piątek, 10.11.2017 17:41 autor: Kriso
robię tak samo !
piątek, 10.11.2017 13:17 autor: