komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 24 października 2017

Rafala, Marcina

Nocne pływanie w Dzierżoniowie

środa, 11.1.2017 13:15 , komentarze: 8 , odsłony: 3394
kategorie artykułu:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza do skorzystania z naszej nowej oferty przeznaczonej dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu w wodzie czyli Nocnego Pływania.Jest to cykliczna impreza, która będzie się odbywać na Basenie Krytym w Dzierżoniowie w każdy drugi piątek miesiąca w godzinach 22:00 – 23.30.

Startujemy już 13 stycznia !!!

Cena biletu – tylko 8 zł

Wszelkie informacje pod numerem telefonu 74  831 35 26.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Wasze komentarze

A może nocne chodzenie do kościoła i szkoły? Kto głośniej krzyczy ten rządzi!? Najlepiej się oflagować zablokować mównice fotel marszałka i my tu mamy rację bo głośniej krzyczymy! Filmują nas jesteśmy sławni... A Nowa Ruda jaka "sławna". Niesiołowski - przypadek psychiatryczny to był przecież wspaniały mąż stanu... Robił co chciał włączał, wyłączał mikrofon krzyczał na posłów i wszystko ok - po prostu miodzio! Myślicie zdrajcy Narodu Polskiego że tak będzie w nieskończoność!!! Będziecie odpowiadać karnie za wasze występki - bądźcie tego pewni !!!
środa, 11.01.2017 14:04 autor:

Ale ty glupi jestes.........
wtorek, 17.01.2017 23:51 autor:

TEN BASEN POWINNI DAWNO ZAMKNĄĆ I GENERALNY REMONT WYKONAC MIESZKANIEC DDZ I ODKRYTY TO SAMO ŻENADA.
sobota, 14.01.2017 15:36 autor: Alli.

przeprowadż się do Bielawy!
poniedziałek, 16.01.2017 21:11 autor: ja

Nareszcie będzie sie można umyć, napić i nie tylko tej wody z basenu, zagrzać sie a przy tym wszystkim mocno zbąbić pod opieką ratowników w strojach topless
środa, 11.01.2017 16:26 autor: Otumaniony smrodem pływak

fajnie, tylko że o 23:30 stróż cię wygoni z wody prosto na dwór, bo mu się spieszy zamykać :)
środa, 11.01.2017 21:17 autor:

proponuję gamoniom którzy zawiadują tym przybytkiem zaprzestania oszczędzania na oświetleniu bo wiecznie są gaszone światła nie wiadomo z jakiego powodu, oszczędności? :), skupić się na jakości świadczonych usług i wtedy będzie ok :)
środa, 11.01.2017 20:55 autor: sd

wczoraj, 16 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
wczoraj, 20 godz temu
3
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Miral
Miral
Mechanika AUTO HAMMER
Mechanika AUTO HAMMER
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Szkoła Jazdy Jazda z Drozdem
Szkoła Jazdy Jazda z Drozdem
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Dzieciolandia
Dzieciolandia
Pracownia Ciast i Tortów
Pracownia Ciast i Tortów
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Mati Autogaz
Mati Autogaz
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK