komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

poniedziałek, 23 stycznia 2017

Ildefonsa, Rajmunda

Nocne pływanie w Dzierżoniowie

środa, 11.1.2017 13:15 , komentarze: 8 , odsłony: 2681
kategorie artykułu:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie zaprasza do skorzystania z naszej nowej oferty przeznaczonej dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu w wodzie czyli Nocnego Pływania.Jest to cykliczna impreza, która będzie się odbywać na Basenie Krytym w Dzierżoniowie w każdy drugi piątek miesiąca w godzinach 22:00 – 23.30.

Startujemy już 13 stycznia !!!

Cena biletu – tylko 8 zł

Wszelkie informacje pod numerem telefonu 74  831 35 26.

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Wasze komentarze

A może nocne chodzenie do kościoła i szkoły? Kto głośniej krzyczy ten rządzi!? Najlepiej się oflagować zablokować mównice fotel marszałka i my tu mamy rację bo głośniej krzyczymy! Filmują nas jesteśmy sławni... A Nowa Ruda jaka "sławna". Niesiołowski - przypadek psychiatryczny to był przecież wspaniały mąż stanu... Robił co chciał włączał, wyłączał mikrofon krzyczał na posłów i wszystko ok - po prostu miodzio! Myślicie zdrajcy Narodu Polskiego że tak będzie w nieskończoność!!! Będziecie odpowiadać karnie za wasze występki - bądźcie tego pewni !!!
środa, 11.01.2017 14:04 autor:

Ale ty glupi jestes.........
wtorek, 17.01.2017 23:51 autor:

TEN BASEN POWINNI DAWNO ZAMKNĄĆ I GENERALNY REMONT WYKONAC MIESZKANIEC DDZ I ODKRYTY TO SAMO ŻENADA.
sobota, 14.01.2017 15:36 autor: Alli.

przeprowadż się do Bielawy!
poniedziałek, 16.01.2017 21:11 autor: ja

Nareszcie będzie sie można umyć, napić i nie tylko tej wody z basenu, zagrzać sie a przy tym wszystkim mocno zbąbić pod opieką ratowników w strojach topless
środa, 11.01.2017 16:26 autor: Otumaniony smrodem pływak

fajnie, tylko że o 23:30 stróż cię wygoni z wody prosto na dwór, bo mu się spieszy zamykać :)
środa, 11.01.2017 21:17 autor:

proponuję gamoniom którzy zawiadują tym przybytkiem zaprzestania oszczędzania na oświetleniu bo wiecznie są gaszone światła nie wiadomo z jakiego powodu, oszczędności? :), skupić się na jakości świadczonych usług i wtedy będzie ok :)
środa, 11.01.2017 20:55 autor: sd

dzisiaj, 4 godz temu
dzisiaj, 4 godz temu
dzisiaj, 4 godz temu
2
wczoraj, 23 godz temu