komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 18 sierpnia 2017

Ilony, Bronislawa

Policja poszukuje pasażerów linii numer 2

środa, 11.1.2017 13:50 , komentarze: 38 , odsłony: 23693
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze bielawskiej policji  poszukują pasażerów korzystających z usług komunikacji miejskiej autobusu linii nr 2 w dniu 25 grudnia w godzinach 15:00-18:20. 

Czytaj: Pijany kierowca autobusu uderzył w policyjną alfę romeo! Ranny policjant!

Pasażerów prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 74 833-42-11(08) lub osobiście w Komisariacie Policji w Bielawie przy ul. B.Chrobrego 14 pokój nr 10.

Policja przypomina, że 57-letni kierowca, usłyszał zarzut wprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym i prowadzenia pojazdu mechanicznego autobusu linii miejskiej nr 2 w dniu 25 grudnia bieżącego roku w Bielawie w stanie nietrzeźwości. Za zarzucany temu kierowcy czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 8.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie

 

Wasze komentarze

Kierowca autobusu jechal normalnie i gdyby nie policyjna alfa to by dalej jezdzil jeszcze kilka godzin az do fajrantu! Policyjna alfa nagle zajechala jemu droge i nie zdazyl zareagowac i wyhamowac i tak doszlo do stluczki! Kamery w autobusie nie ma?
czwartek, 12.01.2017 15:03 autor: Po sasiedzku

Należy powołać specjalną komisję ws. katastrofy bielawskiej pod dowództwem wice El Comandante.
piątek, 13.01.2017 03:00 autor:

Już wyjaśniam. Kolizję spowodował kierowca alfy, więc wina policjanta a kierowca autobusu może odpowiadać tylko za jazdę po alkoholu. To za mało, biorąc pod uwagę koszty akcji, więc teraz kombinują żeby przylepić mu stworzenie zagrożenia i szukają osób, które zechcą odegrać rolę poszkodowanych tym czynem. Jak nie znajdą to będą mieć lipę.
środa, 11.01.2017 16:13 autor:

25grudnia bieżącego roku,będzie mniej-więcej za 11i pól miesiąca.SZANOWNA DOBO!!!.
czwartek, 12.01.2017 14:46 autor: autor

To się prokuratura obudziła a nie Policja imbecyle. Postępowania takie są prowadzone przez prokuraturę i to prokurator zleca czynności Policji. Tempaki jedne tylko po tej Policji jedziecie a jak Was złapią bez pasów to żeby stówki mandatu nie dostać to przyjaciele Policji nagle, tfu.... co za naród.
środa, 11.01.2017 23:06 autor: Doświadczony kierowca.

Prawda...
środa, 11.01.2017 23:19 autor: o

po aucie widać że to symulant!!!!!!!!!!!!!
czwartek, 12.01.2017 05:19 autor:

Katastrofa to była jak nieoznakowana Octavia dachowała nad chodnikiem, wpadając na posesję...
czwartek, 12.01.2017 00:29 autor:

Kto głośniej krzyczy ten rządzi!? Najlepiej się oflagować zablokować mównice fotel marszałka i my tu mamy rację bo głośniej krzyczymy! Filmują nas jesteśmy sławni... A Nowa Ruda jaka "sławna". Niesiołowski - przypadek psychiatryczny to był przecież wspaniały mąż stanu... Robił co chciał włączał, wyłączał mikrofon krzyczał na posłów i wszystko ok - po prostu miodzio! Myślicie zdrajcy Narodu Polskiego że tak będzie w nieskończoność?!!! Będziecie odpowiadać karnie za wasze występki - bądźcie tego pewni !!!
środa, 11.01.2017 14:14 autor:

ty sie ku*** cym**** lecz bo masz coś z głową
środa, 11.01.2017 14:21 autor: aaaa

Sam się lecz mądrze mówi.
środa, 11.01.2017 15:19 autor: tak

Popieram.
środa, 11.01.2017 16:30 autor: MH

Chcesz być ciągany na przesłuchania i chodzenia do sądów w imię nieudacznictwa policji,chcesz odwalić za nich robotę a któregoś dnia dostaniesz w zamian mandat albo coś gorszego, przemyśl - oni tobie w pracy nie pomogą,nie marnuj swojego czasu. Oni za swoją lekką robotę biorą kasę, mają wcześniejsze emerytury .Mają podane na tacy a szukają dziury w całym.To co oni wyrabiają to jest błazenada
środa, 11.01.2017 19:39 autor: pijaczka

A monitoring autobusu czy to atrapy bo nie wiem
środa, 11.01.2017 20:38 autor:

Wam nie warto pomagać, bo patrzycie tylko jak udupic kogoś żeby statystyki się zgadzaly i wyniki były. A Dzierzoniowska Policja z tego słynie ,więc powodzenia życzę, pobawcie się w CSA
środa, 11.01.2017 17:14 autor: Xxx

Święta racja - coś o tym wiem
środa, 11.01.2017 19:24 autor: pijaczka

przecież macie wskazanie alkomatu.Po co wam świadkowie?Chyba że ta Alfa nie jechała jednak zgodnie z przepisami...?Może kierowca ma łebskiego adwokata?
środa, 11.01.2017 18:18 autor: borys

Sensacja wisi w powietrzu i co?
środa, 11.01.2017 17:48 autor:

Dzisiaj syn mijał radiowóz to buraczki *******one się zmieścić nie mogli bo taki zagadany był z jakąś zdzirą,a tobie mandat wlepi za to bo jemu przecież wolno
środa, 11.01.2017 17:19 autor: Xxx

25 grudnia bieżącego roku ? Dziwne to
środa, 11.01.2017 17:09 autor: Autor

CO ****A BAGIET TIM NIE MA DOWODOW NA TO ZE WYEBAŁ DZWONA? IJO CH U JK I IJO S KU RW YS YN KI MUSICIE SZUKAC CICHYCH SWIADECZKOW, PEDALKI j3b2n3 C*** WAM W CYCKI XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
środa, 11.01.2017 15:54 autor: IKSDEMARYNA

a wy psiaki ****ne przyjdziecie mi pomoc w robocie ?
Wy ****y bez zasad ... widac jaka poradna ta policja . Brawo dla was *****syyny
środa, 11.01.2017 15:49 autor: jdp

Niech wrozbita Maciej im pomoze.
środa, 11.01.2017 15:38 autor: To ja.

Zgłoś się a potem 3 lata kolęda po sądach jako świadek .
środa, 11.01.2017 15:21 autor:

nie rozumiem mają winnego pijany kierowca , chyba że kierowca ma pomroczność jasną skąd my to znamy