komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 24 października 2017

Rafala, Marcina

Nietrzeźwy kierowca uderzył oplem w zaparkowane samochody

środa, 11.1.2017 14:05 , komentarze: 41 , odsłony: 24507
kategorie artykułu:

33-letni mężczyzna kierował samochodem mając 0,75 promila alkoholu w organizmie. Na ul. Hempla w Bielawie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w prawidłowo zaparkowane pojazdy marki ford fiesta i daewoo lanos. Kierowca odpowie na kierowanie w stanie nietrzeźwym oraz spowodowanie kolizji.

9 stycznia około godziny 23.30 oficer dyżurny bielawskiej policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Jana Hempla.

Na miejsce pojechali policjanci z komisariatu, którzy ustalili, że kierowca opla corsy  na prostym odcinku drogi nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w prawidłowo zaparkowane pojazdy marki ford fiesta i daewoo lanos. Prawdziwa przyczyna zdarzenia wyszła na jaw po zbadaniu jego stanu trzeźwości. 33-latek miał 0,75 promila alkoholu w organizmie.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, nawiązka w wysokości 5000 zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do nawet 15 lat. Dodatkowo odpowie za spowodowanie kolizji.

BYŁEŚ ŚWIADKIEM TEGO ZDARZENIA - PRZYŚLIJ ZDJĘCIA: ddz@doba.pl

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie

ZDJĘCIA DZIĘKI UPRZEJMOŚCI CZYTELNIKA DOBA.PL

 

Wasze komentarze

Parking parking pilnie potrzebny na Hempla niech ktos wkoncu cos zrobi SM tylko umie brac pieniadze a reszta to niema dla nich znaczenia .
środa, 11.01.2017 14:27 autor: czytelnik z Hempla

To co się dzieje w tej Bielawie masakra. Zaorać to miasto
środa, 11.01.2017 17:54 autor:

Asy pijaczkowe na DDZ znowu w akcji.
czwartek, 12.01.2017 06:16 autor: DKL

Bielawskie mongoły
czwartek, 12.01.2017 06:02 autor:

pozdrowienia dla radnych z tego okręgu
środa, 11.01.2017 21:28 autor:

Zgadzam sie miasto powinno pomyslec o jakims parkingu na Hempla ,ciezko tam przejachac nawet .....niestety to moje auto ucierpialo.....
środa, 11.01.2017 17:58 autor: Gosc z Hempla

Ni to miasto ni to wieś ni za...bać ni co zjeść. Taka jest Bielawa
środa, 11.01.2017 19:54 autor:

Menda z usmiechem na ustach bedzie jezdził dalej,mając w doopie polskie sądy.
środa, 11.01.2017 17:27 autor:

Weźmie przykład z kamilka?
środa, 11.01.2017 19:08 autor:

boli dupa co
środa, 11.01.2017 23:22 autor: kamil

ZA 100 ZŁ MOGĘ GO UTYLIZOWAĆ
środa, 11.01.2017 15:28 autor:

My za darmo ciebie smieciu.
środa, 11.01.2017 15:47 autor: CO

CO wypoleruj mi gałkę frajerze
środa, 11.01.2017 18:48 autor:

Mocarz internetowy ha ha
środa, 11.01.2017 20:33 autor:

Oj tam oj tam radni jeździ po pijaku to myślał że i jemu wolno.
środa, 11.01.2017 15:37 autor:

Pozbawić pijanego kierowcę prawa jazdy dożywotnio i zarekwirować samochód.Pora przestać ciaćkać się z potencjalnymi zabójcami niewinnych ludzi.
środa, 11.01.2017 14:31 autor: autor

Po dolnych Pieszycach tez jeździ nietrzeźwy kierowca autem o rejestracji DDZ EN 59
środa, 11.01.2017 14:36 autor:

Kto głośniej krzyczy ten rządzi!? Najlepiej się oflagować zablokować mównice fotel marszałka i my tu mamy rację bo głośniej krzyczymy! Filmują nas jesteśmy sławni... A Nowa Ruda jaka "sławna". Niesiołowski - przypadek psychiatryczny to był przecież wspaniały mąż stanu... Robił co chciał włączał, wyłączał mikrofon krzyczał na posłów i wszystko ok - po prostu miodzio! Myślicie zdrajcy Narodu Polskiego że tak będzie w nieskończoność?!!! Będziecie odpowiadać karnie za wasze występki - bądźcie tego pewni !!!
środa, 11.01.2017 14:13 autor:

wczoraj, 16 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
3
Szkoła Jazdy Jazda z Drozdem
Szkoła Jazdy Jazda z Drozdem
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Pracownia Ciast i Tortów
Pracownia Ciast i Tortów
Miral
Miral
Dzieciolandia
Dzieciolandia
Katrin salon kosmetyczny
Katrin salon kosmetyczny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Okna Wochnik
Okna Wochnik
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
www.kasprowiczauto.pl
www.kasprowiczauto.pl
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Bezpłatna KOLONOSKOPIA
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Mechanika AUTO HAMMER
Mechanika AUTO HAMMER
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status