komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

wtorek, 28 marca 2017

Anieli, Sykstusa

Nietrzeźwy kierowca uderzył oplem w zaparkowane samochody

środa, 11.1.2017 14:05 , komentarze: 41 , odsłony: 18570
kategorie artykułu:

33-letni mężczyzna kierował samochodem mając 0,75 promila alkoholu w organizmie. Na ul. Hempla w Bielawie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w prawidłowo zaparkowane pojazdy marki ford fiesta i daewoo lanos. Kierowca odpowie na kierowanie w stanie nietrzeźwym oraz spowodowanie kolizji.

9 stycznia około godziny 23.30 oficer dyżurny bielawskiej policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Jana Hempla.

Na miejsce pojechali policjanci z komisariatu, którzy ustalili, że kierowca opla corsy  na prostym odcinku drogi nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego wpadł w poślizg i uderzył w prawidłowo zaparkowane pojazdy marki ford fiesta i daewoo lanos. Prawdziwa przyczyna zdarzenia wyszła na jaw po zbadaniu jego stanu trzeźwości. 33-latek miał 0,75 promila alkoholu w organizmie.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, nawiązka w wysokości 5000 zł oraz zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 3 do nawet 15 lat. Dodatkowo odpowie za spowodowanie kolizji.

BYŁEŚ ŚWIADKIEM TEGO ZDARZENIA - PRZYŚLIJ ZDJĘCIA: ddz@doba.pl

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Dzierżoniowie

ZDJĘCIA DZIĘKI UPRZEJMOŚCI CZYTELNIKA DOBA.PL

 

Wasze komentarze

Parking parking pilnie potrzebny na Hempla niech ktos wkoncu cos zrobi SM tylko umie brac pieniadze a reszta to niema dla nich znaczenia .
środa, 11.01.2017 14:27 autor: czytelnik z Hempla

To co się dzieje w tej Bielawie masakra. Zaorać to miasto
środa, 11.01.2017 17:54 autor:

Asy pijaczkowe na DDZ znowu w akcji.
czwartek, 12.01.2017 06:16 autor: DKL

Bielawskie mongoły
czwartek, 12.01.2017 06:02 autor:

pozdrowienia dla radnych z tego okręgu
środa, 11.01.2017 21:28 autor:

Zgadzam sie miasto powinno pomyslec o jakims parkingu na Hempla ,ciezko tam przejachac nawet .....niestety to moje auto ucierpialo.....
środa, 11.01.2017 17:58 autor: Gosc z Hempla

Ni to miasto ni to wieś ni za...bać ni co zjeść. Taka jest Bielawa
środa, 11.01.2017 19:54 autor:

Menda z usmiechem na ustach bedzie jezdził dalej,mając w doopie polskie sądy.
środa, 11.01.2017 17:27 autor:

Weźmie przykład z kamilka?
środa, 11.01.2017 19:08 autor:

boli dupa co
środa, 11.01.2017 23:22 autor: kamil

ZA 100 ZŁ MOGĘ GO UTYLIZOWAĆ
środa, 11.01.2017 15:28 autor:

My za darmo ciebie smieciu.
środa, 11.01.2017 15:47 autor: CO

CO wypoleruj mi gałkę frajerze
środa, 11.01.2017 18:48 autor:

Mocarz internetowy ha ha
środa, 11.01.2017 20:33 autor:

Oj tam oj tam radni jeździ po pijaku to myślał że i jemu wolno.
środa, 11.01.2017 15:37 autor:

Pozbawić pijanego kierowcę prawa jazdy dożywotnio i zarekwirować samochód.Pora przestać ciaćkać się z potencjalnymi zabójcami niewinnych ludzi.
środa, 11.01.2017 14:31 autor: autor

Po dolnych Pieszycach tez jeździ nietrzeźwy kierowca autem o rejestracji DDZ EN 59
środa, 11.01.2017 14:36 autor:

Kto głośniej krzyczy ten rządzi!? Najlepiej się oflagować zablokować mównice fotel marszałka i my tu mamy rację bo głośniej krzyczymy! Filmują nas jesteśmy sławni... A Nowa Ruda jaka "sławna". Niesiołowski - przypadek psychiatryczny to był przecież wspaniały mąż stanu... Robił co chciał włączał, wyłączał mikrofon krzyczał na posłów i wszystko ok - po prostu miodzio! Myślicie zdrajcy Narodu Polskiego że tak będzie w nieskończoność?!!! Będziecie odpowiadać karnie za wasze występki - bądźcie tego pewni !!!
środa, 11.01.2017 14:13 autor:

dzisiaj, 4 godz temu
2
dzisiaj, 5 godz temu
1
dzisiaj, 5 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
5
dzisiaj, 7 godz temu
7