komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 17 listopada 2017

Salomei, Grzegorza

Trotyl na dzierżoniowskim moście. Miasto sparaliżowane. Mieszkańcy ewakuowani [WIDEO]

środa, 8.11.2017 19:54 , komentarze: 53 , odsłony: 42735
kategorie artykułu:

W Urzędzie Miasta w Dzierżoniowie przez cały dzień pracuje Sztab Kryzysowy, który został powołany zaraz po ujawnieniu informacji o trotylu znalezionym na moście przy ul. Sienkiewicza.

Doba.pl współpracuje ze Sztabem, który informuje o sytuacji w mieście. Wieczorem burmistrz Dzierżoniowa oraz oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji odpowiedzieli na pytania dziennikarzy.

Doba.pl odwiedziła też dzierżoniowski Kinoteatr, gdzie przebywają mieszkańcy, którzy zostali ewakuowani ze swoich domów. Wielu znalazło noclegi u znajomych i krewnych. Reszcie miasto zapewni nocleg oraz gorący posiłek.

 

Wasze komentarze

Ząbek a z kranu ma płynąc Johnnie Walker zrozumiano ku.r.w.a jego ma.ć!
czwartek, 09.11.2017 14:21 autor: Marek

hahahahahahaahah Ząbek hahahahaha jaki stres hahaha normalnie leje zawsze taki odważny psiak a tutaj jaki skrempowany hahahaah no leje juz drugi dzień hahaha cipeczka!!!
czwartek, 09.11.2017 09:07 autor: nielubie ząbka

Ale ściema, byłem przed chwilą około 30 m od mostu, chodzi jakas babka z kilkoma policjantami bez żadnych zabezpieczeń typu kask czy kamizelka, chodzą po moscie i debatują z jednym saperem. Z drugiej strony (od pocztowej) podeszło 4 saperów i podjechała mała koparka. Kopią i szukają dziury w całym hehehe
środa, 08.11.2017 20:48 autor: Tajny szpieg

Ponoć jakiejś skrzynki szukają.
czwartek, 09.11.2017 07:57 autor:

to dawaj fotki !!!
środa, 08.11.2017 20:52 autor: dbg

A może zamiast lamentować pomyślmy o tym jak pomóc ewakuowanym i wszystkim służbą? Może zróbmy im jakieś kanapki kawę? Cokolwiek? Pokażmy, że mimo jadu agresji która jest na codzień potrafimy współpracować i gramy w tej samej drużynie.
środa, 08.11.2017 20:49 autor: Mieszkaniec

co tam robił ten TVN Platformerski! rządzi i będzie rzadzic PIS
środa, 08.11.2017 20:54 autor: mcvnk,fxj,f

Kolejny wyprany mózg.
środa, 08.11.2017 22:08 autor: VerPiSs Dich

Proszę cię Zabij się
środa, 08.11.2017 21:02 autor: TVN-owiec

A gdzie ci twoji ludzie z pisdu. Premier i Minister Blaszczak.
środa, 08.11.2017 21:05 autor: mieszkaniec bielawy

Dobrze by było gdyby nad ranem tez były informacje czy można wrucic do domu!!!
środa, 08.11.2017 20:15 autor:

no wrucic to na bank.....
środa, 08.11.2017 20:41 autor: dad

Kiedyś to było lepiej
środa, 08.11.2017 21:51 autor: jajonk

to zadupie miastem nazywać? przecież tamtędy nawet nie przejeżdżał nikt miastowy!!!
środa, 08.11.2017 21:42 autor: masakra

a czy faktycznie sa te cieple posilki?
środa, 08.11.2017 20:51 autor: j

Bar na wrocławskiej tym się zajmuje
środa, 08.11.2017 21:35 autor: Kacha

Wywali chociaz polowe lechitek bo jevbie kałem:)
środa, 08.11.2017 21:23 autor: tytytyt

TVN wo
środa, 08.11.2017 21:12 autor:

jednak poznałeś porządną TV,
środa, 08.11.2017 21:11 autor: Józek

sam się kiedyś zabijesz
środa, 08.11.2017 21:03 autor: fffffffffffff

Wiecie co, to wasze marudzenie sprawia, ze przestaje wierzyć w ludzką dobroć i jakiś w ogóle szacunek. Może gdybyście przestali marudzić, to zle, to niedobrze, a zaczeli doceniać i dostrzegać, ze wszyscy sie przejmują, służby robią to dla bezpieczeństwa naszego i swojego? Nie pozostaliśmy z tym sami, mamy wsparcie i myślę, że wspaniałą pomoc, za którą przydałoby sie podziękować, a nie, ciągle oczekiwać więcej. Zastanówcie sie. :)
środa, 08.11.2017 20:35 autor:

A nasze lokalne radio nic,zamiast na bieżąco informować mieszkańców co się dzieje to puszczają jakąś beznadziejną muzykę.Ogarnijcie się trochę i wychodźcie ludziom naprzeciw.Coś się dzieje i ludzie chcą być informowani na bieżąco nie tylko poprzez internet
środa, 08.11.2017 20:01 autor:

Ehhhh. To moze poprostu dajmy miastu Dzierżonów przestac istnieć. Nic nie tykajmy nic nie róbmy. Błagam ludzie zacznijcie myśleć ktoś chce to miasto upiękrzać naprawiać moderizować a wy się czepiacie drzew. A swoją drogą jest oznaczenie w okół dworca patrz na taśmy i znaki to nic ci się nie stanie.
środa, 08.11.2017 20:14 autor: Wiktor.g


To Michał Gródek za tym wszystkim stoi
środa, 08.11.2017 20:23 autor: Hąda

tak to mogłoby wyglądać :)
https://www.youtube.com/watch?v=W3h7
LZ5pxGc&feature=youtu.be
środa, 08.11.2017 20:11 autor:

Ty buraku
środa, 08.11.2017 20:19 autor:

Dobry wieczór Panie Burmistrzu. wiem że sytuacja poważna ale jak zaczną się przewracać te niszczone właśnie drzewa przy centrum przesiadkowym to też mogą kogoś zabić.
środa, 08.11.2017 19:59 autor:

dzisiaj, 6 godz temu
8