komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 17 listopada 2017

Salomei, Grzegorza

Oskar Wypych zagra w reprezentacji Europy. Wesprzyj jego wyjazd do Meksyku [WIDEO]

piątek, 10.11.2017 04:00 , komentarze: 38 , odsłony: 5877
kategorie artykułu:

Bielawianin Oskar Wypych, zawodnik Bielawa Owls dostał się do drużyny reprezentującej Europę w meczu z Meksykiem.

Mecz futbolu amerykańskiego rozegrany zostanie na początku grudnia w Meksyku. Nasz reprezentant do drużyny Bielawskich Sów wstąpił przed dwoma laty i od razu został zauważony. Te dyscyplinę trenował także jego starszy brat. Natomiast Oskar wcześniej fascynował się piłką nożną, ale po 6 latach trenowania poczuł, że czas na zmiany. Futbol amerykański przyniósł mu wiele satysfakcji i zadowolenia. Jak sam przyznaje zawodowo nie będzie go uprawiał, ale jedynie dla przyjemności.

Wyjazd do Meksyku, to ważny etap jego amatorskiej kariery sportowej. Został wybrany spośród wielu zawodników i nie chce zmarnować swojej szansy. Wyjazd na mecz, to kosz rzędu 4-4,5 tys. zł. Rozpoczął już zbiórkę funduszy pod adresem https://zrzutka.pl/4c6tp8. Szuka także sponsorów, którzy chcieliby, aby loga ich firm pojawiły się na koszulce i bluzie wyjazdowej.

 

Wasze komentarze

Nie bardzo rozumię.Czy Europy nie stać na wysłanie zawodnika na mecz?
poniedziałek, 13.11.2017 00:59 autor: pytajnik

WITAM!
Proszę o wspierania mnie darami pieniężnymi ponieważ zbieram na zakup AUDI A6 C6 3.0 TDI quattro. Proszę o pomoc w zrealizowaniu marzenia. Potrzebne 30tys resztę dołożę sam.
niedziela, 12.11.2017 18:24 autor: szatanistyczny masturbator

5 tysięcy to dla jego starych nic, własnemu dziecku nie pomogą ,w takiej kluczowej dla jego "kariery" sytuacji, tylko zebrać musi. Siedzą w kościele w pierwszej lawce, do rady należą a na dziecko obcy ludzie mają dawać ciekawe
niedziela, 12.11.2017 15:05 autor: Thug life

Amazon 8300 zł w 2 miesiące.
niedziela, 12.11.2017 16:57 autor: Robić niema komu

...zmień pracę, weź kredyt...
niedziela, 12.11.2017 04:52 autor: krzesełkowy

A tak właśnie wygląda polskie piekiełko! Trzymaj się Oskar. Podążaj za marzeniami. Wierzę, że znajdą się sponsorzy.
sobota, 11.11.2017 12:10 autor: emerytowana nauczycielka

mam marzenie w.....ć księżnicze-zróbcie zrzutę
sobota, 11.11.2017 17:20 autor:

Potrzebuje Nowego Domu zróbcie zrzute Proszę.
piątek, 10.11.2017 19:42 autor: Mordzia;-)

gwiazdor co prosi o kasę- zbieraj pod lidlem ,albo kościołem
sobota, 11.11.2017 11:41 autor: pityvu

Ewidentnie widać zazdrość innych ludzi
sobota, 11.11.2017 11:04 autor:

I kolejne komentarze skasowane czyżby Mieciu znał kogo z doby że tak nie wygodne usuwają
sobota, 11.11.2017 08:09 autor: Sąsiad Miecia W.

Kto nie z Mieciem tego zmieciem.
sobota, 11.11.2017 08:30 autor: Ubaw po pachy

Postarać się i własnoręcznie zapracować rozumiem ale wyciągać ręce i czekać na litość ludzi mając inne predyspozycje jest jakimś nie uczciwym postępowaniem i uczącym jedynie młodych ludzi nieróbstwa lenistwa i łatwego sposobu na życie.
sobota, 11.11.2017 07:34 autor: autor

Brawo!!!
Artykuł o chorej Antosi,.która potrzebuje 1 mln na.operacje na samym końcu ale na pierwszym miejscu zbiórka 5 tys. na spelnienie marzeń. Wszystko.rozumiemy ale jest mała Bielawianinka, która potrzebuje większej pomocy.
piątek, 10.11.2017 09:18 autor: Zawiedziony

bo to jest lepszy sort
piątek, 10.11.2017 10:30 autor: ;)

Ale wy ludzie macie ból dupy, janusze i grazyny. ****a cebule głupie. Wstyd za nasz Naród!
piątek, 10.11.2017 23:21 autor:

To są bogacze - cebulaki nie dawajcie pieniędzy. Debile wy.
piątek, 10.11.2017 19:42 autor:

Brawo Oskar. Jesteśmy z Ciebie dumni.
piątek, 10.11.2017 17:40 autor: Tr

Ja potrzebuję sobie audi A8 kupić jak byście się zrzucili po 20 zł to by pyklo mi
piątek, 10.11.2017 15:28 autor: Thug life

Rano były 3 komentarze teraz jest jeden ,dziwne...
piątek, 10.11.2017 09:17 autor: Komentarz

Mieszkańcy Bielawy...proszę wesprzyjcie zakup nowych opon zimowych do mojego porsche ....takie mam marzenie:)
piątek, 10.11.2017 14:56 autor:

Rodziców stać mogą opłacić synowi podróż
piątek, 10.11.2017 14:53 autor: ×××

Super. Oskar oby tak dalej trzymamy kciuki. Spełniaj swoje marzenia !!!!
piątek, 10.11.2017 11:42 autor: :)

taki bogaty klub który chwali się ze m zawodnika za stanów nie moze zasponsorować chłopakowi wyjazdu