komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 17 listopada 2017

Salomei, Grzegorza

Dzierżoniów: co sądzimy o reklamach w przestrzeni miejskiej?

piątek, 10.11.2017 10:00 , komentarze: 46 , odsłony: 4636
kategorie artykułu:

Odpowiedź na to pytanie dadzą wyniki internetowej ankiety, którą od kilku tygodni wypełniają mieszkańcy Dzierżoniowa. Do tej pory zrobiło to ponad 200 osób. Wyrazić swoje zdanie w tej sprawie można do końca listopada. Jak to zrobić?



Przeprowadzenie takich badań wynika z propozycji uregulowania tej kwestii w naszym mieście. Dzierżoniów zamierza zaproponować takie regulacje, które rzeczywiście w widoczny sposób wpłyną na wygląd Dzierżoniowa, a z drugiej strony nie pozbawią firm możliwości reklamowania swoich ofert mieszkańcom. Reklamy, banery, szyldy, billboardy wciąż będą częścią naszego krajobrazu, nie muszą się jednak pojawiać na płotach, słupach czy elewacjach budynków.

Aby wyrazić swoje zdanie w tej sprawie, do czego zachęcamy wystarczy poświęcić około 6 minut. Anonimowa ankieta dostępna jest tutaj oraz na stronie dzierzoniow.pl (strona głowna - baner po prawej).

Wyniki ankiety będą punktem wyjścia do opracowywania konkretnych zapisów nowego prawa lokalnego. Zostaną one oczywiście zaprezentowane mieszkańcom. To jeden z pierwszych etapów konsultacji. Przed złożeniem ostatecznej wersji do Rady Miejskiej Dzierżoniowa projekt uchwały zawierający propozycje szczegółowych rozwiązań również zostanie poddany opinii mieszkańców. 

Wypełnij ankietę

Źródło: UM Dzierżoniów

 

Wasze komentarze

Wielokrotnie zwracałam uwagę na błędy technicznie ankiety. Nie da się jej wypełnić, przy próbie wysłania wyskakuje informacja o niewypełnieniu pola, które nie istnieje. Wiele osób pisało o podobnym błędzie, mijają tygodnie i nic się nie zmienia. Nadal nie mogę uzupełnić ankiety.
wtorek, 14.11.2017 15:46 autor: Mieszkanka

usunąć reklame niewolniczej firmy oferty pracy Amazon
piątek, 10.11.2017 11:28 autor: dddddddddddddddddddd

i tak małpy polecą pracować tam za miskę ryżu
niedziela, 12.11.2017 18:28 autor: bentlejrolsrojsbimer

Ankieta się błędnie wyświetla i nie można jej wysłać.
niedziela, 12.11.2017 12:42 autor: Zenek

PO stosownych opłatach te ładne jak i te paskudne pozostaną.Bo taki jest gwóźdź programu.Nagi król potrzebuję danin.A reszta to pretekst
niedziela, 12.11.2017 12:19 autor:

Goooowno sadzimy. Czy ten pelniacy obowiazki butmistrza Darek nie potrafi podhac sam decyzji. Czy wszystko musi byc usprawiedliwione przez mieszkancu. "Miaszkancy Dzierzoniowa wypowieszieli sie, ze nie chca, trzeba bylo oddac swoj glos". Za co my mu placimy? Za dietetyja i ladny usmiech?
sobota, 11.11.2017 22:41 autor:

Nie mam pytań - Czy jest Pan/Pani za wprowadzeniem opłat lokalnych za sytuowanie reklam? (Opłaty te stanowić będą dochód własny Gminy Miejskiej Dzierżoniów)
sobota, 11.11.2017 19:44 autor: f

BARDZO DOBRY POMYSŁ, USUNĄĆ PO ZA TEREN MIASTA
sobota, 11.11.2017 18:13 autor: Gość

Bezsensu Ankieta - Cała Ankieta jest nastawiona na usunięcie reklam, czyli ktoś rzucił hasło i za wszelką cenę chce się pozbyć reklam z DDZ np: pytanie "Jaka forma reklamy Pani/Pana zdaniem najbardziej szpeci, przeszkadza? *" Gdzie jest napisane "żadne" a jeszcze zaznaczone *TRZY ODPOWIEDZI. Dodatkowo jeszcze masz zaznaczyć czy masz coś związanego z reklamami więc prawdopodobnie nie będziesz brany pod uwagę... Drogi "zespole" grajmy fear. Szczerze nie mam nic związanego z reklamami ale ankieta nie przemyślana chodź inicjatywa ciekawa.
piątek, 10.11.2017 11:41 autor: minus


urzędnik się wypowiedział!
sobota, 11.11.2017 19:40 autor: hj

Baner Nowoczesny Dzierżoniów przy cmentarzu to wstyd
piątek, 10.11.2017 16:57 autor:

Twórcy ankiety - poprawcie ją. Nie ma jednego pytania, przez co nikt nie może wypełnić "ankiety"
piątek, 10.11.2017 18:12 autor: DDZ

Ja wypełniłem bez problemu.
piątek, 10.11.2017 18:14 autor: dzierżoniowianin

Czyli zostaną tylko reklamy na ... dobie? hmmm i komu najbardziej na tym zakazie zależy???
piątek, 10.11.2017 17:59 autor:

usunąć reklamy a w te miejsca proponuję okazałe pomniki i krzyżyki do samego nieba tak jak widać na załączonym zdjęciu
piątek, 10.11.2017 17:52 autor:

"najpiękniejszy" jest słup przy rondzie na piastowskiej,paskudniejszy niż energetyczne w polu.A na nim napis kaufland.Jak go usuniecie to uwierzę w dobre intencje projektu,a w innym wypadku ściema i ukryte intencje.Jakie? Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi.
piątek, 10.11.2017 17:27 autor:

W dobie internetu wszystkie te reklamy to jeden wielki archaizm

jedynie przysłaniają odpadające tynki lub przysłaniają obskurne elewacje

i jedynie same szpecą
piątek, 10.11.2017 17:24 autor: mieszkaniec tego śmierdzącego Dz

Nie działa ta ankieta pyt. uzupełniające 1 nie wyświetla się
piątek, 10.11.2017 16:35 autor: iok

To jakiś kit! Jedno pytanie nigdy się nie wyświetla więc nie można wysłać ankiety!!!
piątek, 10.11.2017 16:34 autor:

Nie rozumiem tego, dlaczego na wlasnej dzialce albo budynku, za wlasne pieniadze nie mogę postawić baneru reklamowego. Rozumiem, gdybym wywiesił tam zdjęcie gołego tyłka, ale mówimy o zwyklym szyldzie reklamowym. Miasto według mnie bardziej szpecą tony śmieci zalegające po parkach, rozbite butelki, psie kupy itp, ale nie reklamy.
piątek, 10.11.2017 14:38 autor: frfef

Ankieta skierowana na usuniecie reklam - jak w PRLu - 1. czy kochacie partię? 2. za co ją kochacie? śmieszne! Może zrobić ankietę czy chcemy reklamy na dobie!
piątek, 10.11.2017 13:39 autor: jok

W ogóle nie zwracam uwagi na reklamy i na bilbordy, nawet jak w telewizji lecą reklamy to wyłączam dźwięk w tv i przeglądam neta.
piątek, 10.11.2017 12:02 autor:

robię tak samo !
piątek, 10.11.2017 13:17 autor:

usunąć reklamę przy stacji paliwowej Orlen między Bielawą a Dzierżoniowem, utrudnia wyjazd z stacji w kierunku Dzierżoniowa
piątek, 10.11.2017 12:04 autor: Kolejarz

Wielkie tablice reklamy na ulicach Piastowskiej, Piłsudskiego, Wrocławskiej, Batalionów szpecą niesamowicie obraz miasta ! Obrzydliwe , usuwać !!!
piątek, 10.11.2017 11:43 autor:

Nie rozumiem , "Reklamy, banery, szyldy, billboardy wciąż będą częścią naszego krajobrazu, nie muszą się jednak pojawiać na płotach, słupach czy elewacjach budynków. "
To gdzie maja sie pojawiac , na Niebie ;) ? A i na dobie .
Kupa smiechu ;)
piątek, 10.11.2017 11:27 autor: pzr

dzisiaj, 4 godz temu
4
dzisiaj, 5 godz temu
13