komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

niedziela, 19 listopada 2017

Seweryny, Maksyma

Bombowe Święto Niepodległości w Dzierżoniowie

sobota, 11.11.2017 14:15 , komentarze: 63 , odsłony: 28507
kategorie artykułu:

11 listopada przed godziną 14.00 policja otrzymała zgłoszenie o beczce przypominającą bombę, która znajduje się na skrzyżowaniu ulic: Sienkiewicza, Krasickiego i Pocztowej w Dzierżoniowie. Na miejsce przybyła dzierżoniowska drogówka, która zabezpieczyła teren i wyjaśniała sprawę.

Opisywany ładunek przypominał bombę z popularnej gry Minecraft. Na poniższym zdjęciu urodzinowy tort w kształcie bomby z popularnej wśród dzieci i młodzieży gry (źródło: Facebook).

 

Funkcjonariusze w toku podjętych działań ustalili, że to żart. Beczka została przygotowana na Rajd Wikinga, mieli ją ominąć rajdowcy podczas przejazdu na jednym z wyznaczonych odcinków.

Przypominamy, że w środę, 8 listopada, podczas remontu mostu przy Sienkiewicza odkryto 200 kg trotylu. Ewakuowano wtedy ponad 600 osób. Więcej na ten temat.

 

Wasze komentarze

Kulson był?
czwartek, 16.11.2017 18:45 autor: Jarek

Ogarnijcie się "janusze spokoju" Bardzo dobrze, że ten rajd odbył sie w mieście , przynajmniej coś nowego a i dzieci zainteresowane. Mieszkamy na trasie prologu w mieście i nie było to uciążliwe jak niektórzy napisali. Dobra decyzja
niedziela, 12.11.2017 11:25 autor: olaf

gdzie ta beczka przypomina minecraft? przecież tam są kwadraty a to jest beczka
niedziela, 12.11.2017 18:13 autor: niecny onanista internetowy

Przez ten rajd ****icy można dostać.Co to za idiotyczny pomysł z tym rajdem!!!! Panie Burmistrzu!!!!!!
sobota, 11.11.2017 17:12 autor: M.k

Miasto spada na psy,zamiast zorganizować coś dla całych rodzin to zamknęli znowu pół miasta tylko po to żeby sobie pojeździli i po ryczeli w wokół rynku .
Weście się i ogarnijcie włodarze i róbcie coś dobrego dla miasta i mieszkańców...
sobota, 11.11.2017 20:15 autor:

Kucharski parówo jedna nastenym razem urządź sobie taki rajd u siebie pod domem. Nowośmieszny pajacu!!
niedziela, 12.11.2017 00:12 autor:

I co Ci przeszkadzało ośli placku?
niedziela, 12.11.2017 14:38 autor:

W koncu powrót do swiętowania więcej takich atrakcji w swięta brawo władze miasta !!!!!!
niedziela, 12.11.2017 13:46 autor: rysiu

jesteście porąbani.. zorganizować coś w mieście żeby nie było nudno to kur** nie pasuje.. i z tego co słyszałam to był lepszy rajd u nas niz w świdnicy... raz na jakiś czas nie przeszkadza troche szumu.. idioci
niedziela, 12.11.2017 13:03 autor: ...

Ten kto napisal o tych pedalach rajdowcach zycze ci zeby matka cie w dupe wy*****la *****ie
sobota, 11.11.2017 21:40 autor: Twoj pan

Ludzie ogarnijcie się co może mają zrobić festyn co rajd był bardzo fajny
niedziela, 12.11.2017 10:02 autor: Animowane

To był naprawdę świetny prolog świetna widowiskowa trasa bądźcie dumni ze swojego miasta
niedziela, 12.11.2017 08:08 autor: Rajdowamama

Mam gdzieś spacerki lubie rajdy i już a z kasą to rozmówca który w swoim mniemaniu uchodzi za inteligentnego nie zrozumiał ...pewnie do wielu rzeczy się przyp......asz bo taka twoj natura
niedziela, 12.11.2017 07:52 autor: Rajdowamama

Złošliwości w naszym kraju nie brakuje
sobota, 11.11.2017 23:31 autor:

PAMIĘTAJ KUCHARSKI FRAJERZE, ZA TEN RAJD ODPOWIESZ
sobota, 11.11.2017 17:55 autor:

Nasraj se w pudelko i przytul kutafonie
sobota, 11.11.2017 23:16 autor: L Aventador

Jak r ozpetalem 3 wojnę światową
sobota, 11.11.2017 21:29 autor: Franciszek

A saperzy przyjechali bo niewiem czy opuszczac lokum
sobota, 11.11.2017 21:26 autor:

Z domow nikt nie wychodzil-bo byli w pracy?????
sobota, 11.11.2017 20:43 autor: autor

Droga zamknięta beczka po prostu jest na rajd a doba jak to doba...
sobota, 11.11.2017 18:20 autor:

A ta beczka to ją przed rajdem przerobili szybko na normalną tak? Stałem obok niej i była normalna biała nie wiem co na niej było bo w nocy byłem ale na pewno nie było takich bomb do niej przyczepionych.
sobota, 11.11.2017 19:05 autor:

Dodają jakaś beczkę a zdjęć z biegu nie sądzą masakra
sobota, 11.11.2017 17:47 autor: Łukasz

Dadzą*
sobota, 11.11.2017 17:49 autor: Łukasz

A mi się wydaje ze nasze super słuzby nie mają co z kasą robi i zadziwiająco dużo akcji w tym dzierżoniowie same materiały wybuchowe no niedowiary w dzierżoniowie bomby przecież to są jaja!!!
sobota, 11.11.2017 16:56 autor:

A to nie jest beczka na rajd? Zapytajcie organizatorów, może jeszcze mają zdjęcia, które były na FB.
sobota, 11.11.2017 16:23 autor:

Kretyństwo sytuacji polega na tym, że nikt nie sądzi, że to bomba (stoją kilka metrów od niej), fotki sobie robią....
Mimo zamiast wywieźć to na PSZOK to u*****miane są służby (z naszych podatków), będzie prowadzone śledztwo, a potem po kilkuletnim procesie (z naszych podatków) jakimś małolatom wpierdzielą wyroki które będą dowodem na debilizm wielu osób.
sobota, 11.11.2017 16:21 autor: trzeźwy.

Ktoś sobie żarty robi z burmistrza i jego medialnej ewakuacji przed wyborami ;)
sobota, 11.11.2017 15:44 autor:

Akcja ma na miejscu wypromowanie miasta Dzierżoniów
sobota, 11.11.2017 15:30 autor: promoPR

Przecież ląd się nie pali więc ryzyko wybuchu żadne ;-) , dlatego panowie z tego srebrno-niebieskiego kombi wrzućcie ten skecz na pakę i zakończcie kabaret.Bo okolicznym mieszkańcom na pewno nie jest do śmiechu
sobota, 11.11.2017 15:11 autor:

Bardzo śmieszne, ubawiłem się jak nigdy :(
sobota, 11.11.2017 14:58 autor:

moze ktos sobie zartuje ale ktos ma downa idiota skonczony nic wiecej
sobota, 11.11.2017 14:57 autor: Baaaa

W okolicy gdzieś jest monitoring, gdyż przy wyciąganiu trotylu z mostu były nagrania z kamery. Także sądzę, że szybko tego śmieszka złapią.
sobota, 11.11.2017 14:46 autor: tak.bardzo.bomba

Tak, krwa ewakuacja....
Zwykly żart, a nie bomba...