komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

piątek, 17 listopada 2017

Salomei, Grzegorza

Wysadzili trotyl z Dzierżoniowa [WIDEO]

sobota, 11.11.2017 20:00 , komentarze: 54 , odsłony: 42592
kategorie artykułu:

Prezentujemy wysadzenie materiału wybuchowego podjętego w Dzierżoniowie przez saperów.

 

Wasze komentarze

profil wykopu zpowodowal wyrzut liniowy dlatego taki efekt marny
poniedziałek, 13.11.2017 11:34 autor: saper jw 1279 wroclaw

Dziwi mnie negatywne komentowanie wzorowego zabezpieczenia niewypału w ścisłym centrum miasta.Gówniarze i półgłówki powinni mieć ograniczony dostęp do Internetu z urzędu...
poniedziałek, 13.11.2017 11:23 autor: Marcin W

To było te 200kg
poniedziałek, 13.11.2017 05:18 autor: Aaa

Widzę, że sami znawcy się udzielają a nawet nie chce się wam obejrzeć filmu do końca. Tak w tym dole nie było 200kg. Na końcu filmu widać, że kamerzysta pokazuje trzy leje po wybuchach, więc trotyl został podzielony na trzy części dla bezpieczeństwa.
niedziela, 12.11.2017 22:13 autor:

Przy takim wybuchu .uszkodziło by lekko konstrukcje mostu.Polecam zobaczyć filmiki z detonacji w kopalniach odkrywkowych .Tam są wybuchy.
niedziela, 12.11.2017 20:54 autor: autor

JD
niedziela, 12.11.2017 20:28 autor: Swissnes

I wystraszyli Jarosława Kreta...
niedziela, 12.11.2017 18:35 autor: pwdw

fajny filmik :)
niedziela, 12.11.2017 12:31 autor: elo

ale *******ło Marcelku !!!!!
niedziela, 12.11.2017 11:35 autor: shdghcdsj

Kazdy co pisze debilny komentarz niech sie puknie w łepetyne w ktorej nie ma nic. Nawet trotylu mmmmm nie pisac takich tekstow kazdy madry po fakcie!!!!!!!!!!!!!!
niedziela, 12.11.2017 00:26 autor: Fhfedg

Dobrze tak zrobimy wielki Shu!!!
niedziela, 12.11.2017 11:26 autor: posPiS

Ludzie ciągle wam coś nie pasuje,gdyby doszło do tragedi to byście krytykowali,że nie wywiazali się z obowiązków,a ze uratowali nas przed nieszczęściem to zamiast im podziękować to jakieś głupie komentarze dajecie.Wiec się zastanówcie,co wrescie chcecie i dajcie sobie juz spokój z głupimi docinkami bo to juz nudne.
niedziela, 12.11.2017 09:27 autor: Autor

wysadzaja to przy tym moscie effket byłbył 50 razy silniejszy niż w tym wykopanym dole.... biedrone by zbierali przy pkp
niedziela, 12.11.2017 09:12 autor:

Zwrocic trzeba uwage ze material byl ulozony z 3-4 metry pod ziemiA sAmo ubicie powstrzymuje sile explozji.
niedziela, 12.11.2017 03:59 autor: ktos

Twórcy nowoczesnego Dzierzoniowa potrzebowali rozgłosu fikcji i skandalu
sobota, 11.11.2017 23:20 autor:

Morda w kubeł debilu lub debilko
niedziela, 12.11.2017 00:21 autor: Zaba

Ata wypowiedz to w zwiazku z czym?
niedziela, 12.11.2017 00:22 autor:

Cieszę się, że przywrócono obowiązkowa służbę wojskową. Po komentarzach dochodzę do wniosku, że większości przydałoby się nabranie "szacunku" do każdego, podkreślam każdego materiału wybuchowego.
sobota, 11.11.2017 23:32 autor:

Trzeba było z tym pod ratusz
sobota, 11.11.2017 22:38 autor:

Sądząc po rozrzucie ziemi to zdjęcia nie z tego wybuchu co trzeba :)
sobota, 11.11.2017 23:11 autor:

układając 200 kilo trotylu to chyba już można sobie darować kamizelki, było by im znacznie wygodniej
sobota, 11.11.2017 22:36 autor:

Pod Sejmem RP trzeba było.
sobota, 11.11.2017 22:13 autor:

Ludzie wy sobie nawet sprawy nie zdajecie!!!Wy macie nasrane w głowach!!!!Ewakuowali mieszkańców i pozamykali ulice,bo taka ****a była konieczność.Wy jesteście znawcy.Bez potrzeby by nikt nie paraliżował pół dzielnicy.Zastanów się jeden z drugim zaczym cokolwiek napiszecie!!!!!
sobota, 11.11.2017 22:04 autor:

Sami znawcy tu widzę są.Wszystko wiedzą lepiej i z trotylem są za pan brat.Ciekawe czy byliby tacy mądrzy gdyby im chalupę w rozpieprzyło.
sobota, 11.11.2017 21:51 autor: Zyta

A po co była ta panika ? Wystarczyło tylko oddzielić bombę detonującą ten trotyl i mogli już ludzi do domów puszczać, przecież to by samo z siebie nie wybuchło ! Można by było po nim nawet skakać i nic by się nie stało. To jakaś pokazówka, że tak się o nas martwią ? Bo by potem gadali, że Macierewicz o bezpieczeństwo ludzi nie dba ? Dobrze, że to piekło się tego samego dnia skończyło .
sobota, 11.11.2017 21:47 autor: wieszczka

No to rzeczywiście trzeba było ewakuować pół miasta
sobota, 11.11.2017 20:22 autor:

To był kontrolowany wybuch zrobiony w otwartym wykopie przez fachowców z ukierukowaną siłą i kierunkiem wybuchu stąd to może wyglądać na słabe ale jesli położyc to na ziemi i nakryc betonowa 30 tonową płytą to wtedy te płyte mozna by odnaleźć kilometr dalej. Więć nie piszcie bzdur jak sie nie znacie
sobota, 11.11.2017 21:25 autor:

Ludzie, wy nie jesteście świadomi tego, że oni to ZNISZCZYLI za pomocą o wiele mniejszego ładunku, który został odpalony?

Jeśli żołnierze odpalili by ten cały materiał, to wybuch byłby bardzo duży. Ale tu nie chodzi o fajerwerki, a zneutralizowanie zagrożenia.
sobota, 11.11.2017 21:13 autor: Łukasz.

smiechu warte w kopalniach lepiej strzelają
sobota, 11.11.2017 20:56 autor: ja

Wniosek prosty nie potrzebna panika .
sobota, 11.11.2017 20:48 autor:

A teraz prosze sobie wyobrażić co by się stało ,gdyby ten trotyl wybuchł kilka centymetrów pod asfaltem. Zgroza !
sobota, 11.11.2017 20:13 autor: Marek

I nie bylo przedmowy jest,,Swieto Narodowe"
sobota, 11.11.2017 20:29 autor: weteran

Sam z siebie by nie wybuchł. Leżał 70 lat i nic takiego nie nastąpiło, więc proszę nie szukać sensacji, tylko trochę poczytać na temat detonacji trotylu.
sobota, 11.11.2017 20:24 autor:

Nie wyglądało to jak by miało zniszczyć wszystko promieniu 100 metrów jsk tyo opisywali gdy trotyl byl jeszcze ukryty w moście
sobota, 11.11.2017 20:15 autor: Oszukany

a nie 500 Metrów ??????
sobota, 11.11.2017 20:19 autor: Basik

dzisiaj, 4 godz temu
4
dzisiaj, 5 godz temu
13