komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

niedziela, 19 listopada 2017

Seweryny, Maksyma

Przebiegli i przemaszerowali Święto Niepodległości w Dzierżoniowie [WIDEO]

niedziela, 12.11.2017 18:12 , komentarze: 24 , odsłony: 5704
kategorie artykułu:

Święto Niepodległości w Dzierżoniowie miało w tym roku ciekawą oprawę. Mieszkańcy mogli wziąć udział w Biegu Niepodległości oraz w marszu wokół miasta.

Pogoda dopisała, a na starcie siódmego już biegu stanęło 300 osób, które przebiegły 2 km. Na miecie włodarze miasta wręczyli honorowe medale. 

Następnie wszystkim osobom, które chciały wziąć udział w marszu rozdane zostały flagi. Nim uformowany został pochód na scenie burmistrz Dariusz Kucharski przypomniał historię odzyskania przez Polskę niepodległości, a młodzież przygotowana przez Dzierżoniowski Ośrodek Kultury zaprezentowała krótki program artystyczny.

Kolorowy, radosny pochód, na którego czele szła miejska orkiestra dęta przeszedł ulicą Świdnicką, a następnie ulicą Piastowską pod Pomnik Pamięci Losów Ojczyzny.

 

 

Wasze komentarze

Niektórzy POmylili marsz prawdziwych Polaków z pochodem 1-majowym.Kupi taki chorągiewkę dziecku i udaje że ma serce po Prawej stronie.
poniedziałek, 13.11.2017 20:43 autor:

Oho! Janusz wrócił :)
poniedziałek, 13.11.2017 21:45 autor:

I co z tego? Wszystko ładnie,pięknie.Ale co z tego? Skoro konsumencko kibicujemy przyjezdnym! Niestety ale tylu pseudofanów nie ma żaden klub na świecie.Igrzyska piękne i potrzebne ,a chleb?
poniedziałek, 13.11.2017 19:05 autor:

WSPANIALE,WSPANIALE,WSPANIALE-pozdrawiam współuczestników oraz tych co nie mogli lub maszerowali z pilotem.Zwłaszcza POLSKA!
poniedziałek, 13.11.2017 17:18 autor:

Biało-Czerwone barwy ULUBIONE
poniedziałek, 13.11.2017 17:24 autor:

Zawsze podobała mi się organizacja 11 listopada w Dzierżoniowie i za poprzedniego burmistrza i za obecnego też.
poniedziałek, 13.11.2017 16:29 autor: stała uczestniczka obchodów

dziwne, że nie biegli w kominiarkach, to teraz takie patriotyczne
niedziela, 12.11.2017 23:41 autor: peowiec

To w DDZ też sami naziści i faszyści bo przecież w marszu szli z flagami biało-czerwonymi...
niedziela, 12.11.2017 20:02 autor:

Wstyd i „sloma z butow”. Dla uczestnikow biegu pamiatki w postaci kawalka ceraty - „pamiatkowego numeru startowego”:-/ Nawet na koszulki miasta nie stac. 0 atrakcji dla dzieci. Jak je zachecic do biegu? Kawalkiem ceraty? Losowane nagrody to tez wstyd. Sponsorzy to chyba jakies strasznie biedne firmy ktore dzialaja na ostatkach sil i lepiej ich unikac..
niedziela, 12.11.2017 23:48 autor: aReS

Błagam zakończcie te jeżdżące samochody w pseudo rajdzie po Dzierżoniowie
niedziela, 12.11.2017 19:04 autor:

Czego miał się wystraszyć ??? .... przecież organizacje otrzymały informacje ze zostanie złożony tylko jeden wieniec od mieszkańców ....co było świetnym pomysłem i mam ndziele ze to będzie utrzymane ..bo nasza organizacja zaoszczędzi na kwiatach ktore nie są tanie !!! Ale ktoś tu składal kwiaty aby go tylko wymienic głośno a nie z potrzeby serca i uhonorowania swieta ....to właściwie jest żenada !!!
niedziela, 12.11.2017 18:36 autor: mieszaniec

Super zorganizowane obchody ....najlepsze jak do tej pory !!! Przemarsz ulicami radosny i z uśmiechem - dzięki dla organizatorów