Oferty pracy BEEWATEC Sp. z o.o. Dzierżoniów

wtorek, 30.8.2016 14:00 6277

Firma Beewatec Sp. z o.o. z siedzibą  w Dzierżoniowie, należąca do międzynarodowego koncernu poszukuje osób  na stanowiska:

 Konstruktor

Opis stanowiska pracy:

  • analiza zapytania ofertowego i dokumentacji technicznej z nim związanej,
  • tworzenie dokumentacji technicznej (2D, 3D) praca na dedykowanym programie
  • współpraca z działem produkcyjnym,

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
  • umiejętność pracy opartej o programy CAD i środowiska 3D,
  • znajomość  środowiska MS Office
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętność prowadzenia rozmów z klientem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność, bardzo dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
  • po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Przedstawiciel Handlowy

ZADANIA:

  • zdobywanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • stałe monitorowanie rynku
  • maksymalizacja sprzedaży produktów

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą w branży technicznej
  • doświadczenie w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów z klientami
  • zdolności komunikacyjne, umiejętność współpracy, zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • gotowość do pracy w terenie
  • znajomość pakietu MS Ofice
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer i samochód służbowy)

Specjalista ds. sprzedaży

Osoba na stanowisku Specjalisty ds. Sprzedaży będzie odpowiedzialna za:

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

- Rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami

- Dbanie o najwyższą jakość oferowanych usług

- Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta

Wymagania:

- Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego

- Umiejętność nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

- Ambicja i duże zaangażowanie w wykonywaną pracę

- Zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów),

- Prawo jazdy kat. B.

- Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Word, Excel, Outlook),

- Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze

- po okresie próbnym zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

 rekrutacja20160123@onet.pl