OFERTY PRACY

środa, 8.3.2017 12:23 7868

Praca – serwisant mobilny

Forma zatrudnienia:
Umowa o pracę

Wymiar zatrudnienia:
Pełny etat

W związku z dynamicznym rozwojem firma iCOMP.pl zatrudni pracownika na stanowisko:
Mobilny serwisant sprzętu komputerowego, kas fiskalnych i sieci komputerowej

Zakres obowiązków:
- montaż, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania u klienta
- bieżąca konserwacja sprzętu komputerowego u klienta
- bieżące naprawy i aktualizacje u klienta
- rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników
- konserwacja sieci komputerowej

Praca u klienta oraz zdalna.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego
- bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Windows Serwer
- dobra znajomość MS SQL
- dobra znajomość i umiejętność konfiguracji sieci komputerowej
- podstawy elektroniki
Mile widziana znajomość oprogramowania firmy Comarch OPTIMA oraz Insert GT.

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres e-mail: praca@icomp.pl