OFERTY PRACY

piątek, 28.4.2017 17:33 4137

W związku z dynamicznym rozwojem firma iCOMP.pl
zatrudni pracownika na stanowisko:

Mobilny serwisant sprzętu komputerowego, oprogramowania i sieci komputerowej

Zakres obowiązków:
- montaż, instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego oraz oprogramowania u klienta
- bieżąca konserwacja sprzętu komputerowego u klienta
- bieżące naprawy i aktualizacje u klienta
- rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników
- konserwacja sieci komputerowej Praca u klienta oraz zdalna.

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B
- bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego
- bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows oraz Windows Serwer
- dobra znajomość MS SQL- dobra znajomość i umiejętność konfiguracji sieci komputerowej
- podstawy elektroniki
- mile widziana znajomość oprogramowania firmy Comarch OPTIMA oraz Insert GT.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wymiar zatrudnienia: Pełny etat

CV i list motywacyjny proszę przesłać na adres e-mail:

praca@icomp.pl