Piłkarska Majówka we Włókach

niedziela, 1.5.2016 22:00 10858 10

1.05.2016r. odbył się V Turniej Piłkarski o Puchar Sołtysa wsi Włóki. Do rozgrywek zgłosiły się 4 drużyny. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Spotkania obfitowały w dużą ilość goli, emocji było co nie miara. Po rozegraniu 6 spotkań ostatecznie zwycięzcą turnieju został zespół „IN TIME”, drugie miejsce przypadło „ISKRZE” Kiełczyn, a na najniższym stopniu podium znaleźli się „BŁĘKITNI” Książnica. IV miejsce zajęła drużyna o wdzięcznej nazwie „BANDA” Tuszyn. Najlepszym strzelcem turnieju został Łukasz Grzywiński zdobywca 8 bramek.  Najbardziej dojrzałym piłkarsko zawodnikiem okazał się Adam Duź a najlepszym bramkarzem Szymon Bobrowski. Puchary oraz medale dla występujących drużyn i zwycięzców kategorii indywidualnych wręczył Marcin Pięt – Sołtys wsi Włóki. Sędzią głównym turnieju był Robert Grzywiński. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali po kiełbasce, którą przyrządził  Augustyn Mucha, a panie Stanisława Wierzbicka i Małgorzata Calów zadbały o wyśmienite wypieki oraz gorące napoje zagrzewające zawodników do walki.

Sołtys i Rada Sołecka wsi Włóki serdecznie dziękuje wszystkim drużynom za udział w zmaganiach sportowych oraz jest niezmiernie wdzięczna wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji turnieju. Przedsięwzięcie było współfinansowane ze środków Gminy Wiejskiej Dzierżoniów. Zapraszamy za rok na VI Turniej o Puchar Sołtysa wsi Włóki.