Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

piątek, 6.10.2017 09:34 1382 0

29 września 2017 r. w Niemczy zostały rozegrane pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe z kalendarza szkolnego. Jak co roku zawody te odbyły się nad stawem – tym razem towarzyszyła nam piękna jesienna pogoda. Trasa wokół stawu została bardzo dobrze przygotowana przez Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Niemczy. Nad bezpieczeństwem zawodów czuwali niemczańscy strażacy z Ochotniczej Staży Pożarnej i p. Aleksandra Strzelińska. Nasza szkoła wystawiła 4 drużyny: 2 drużyny dziewcząt i 2 drużyny chłopców. W kategorii klas IV – VI zajęliśmy: drużyna dziewcząt II miejsce, drużyna chłopców III miejsce. Natomiast w kategorii klas VII, II i III G – obie drużyny zajęły II miejsce. Gratulacje dla wszystkich startujących.

Tekst: J. Bagińska

Źródło: UM Niemcza