PRACA - Asystent biurowy / Asystentka biurowa

poniedziałek, 18.7.2016 16:43 2991

Alphavision Polska Sp. z o. o. poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystent biurowy / Asystentka biurowa

Obowiązki:

  •   Odpowiedzialność za przepływ dokumentów w firmie;
  •   Bieżąca współpraca z księgowością i z kontrahentami;
  •   Prowadzenie kasy;
  •   Obsługa sekretariatu;
  •   Organizowanie spotkań i wyjazdów;
  •   Sporządzanie dokumentów w języku polskim oraz angielskim.

Wymagania:

  •   Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;
  •   Podstawowa wiedza z zakresu księgowości;
  •   Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  •   Wykształcenie wyższe;
  •   Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
  •   Operatywność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  •   Pracę w międzynarodowym środowisku;
  •   Możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje (CV z listem motywacyjnym) proszę przesyłać na adres:

alphavision.rekrutacja@gmail.com

w temacie wiadomości wpisując „Asystent/ka biurowy/a

lub na adres firmy:

Alphavision Polska Sp. z o. o.
ul. Strefowa 16
58-200 Dzierżoniów

Aplikacje bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.”