PRACA - Asystent Działu Handlowego

czwartek, 29.9.2016 11:46 2439

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca  jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku

Asystent działu handlowego

Opis stanowiska:

- obsługa obecnych i pozyskiwanie nowych klientów firmy,
- przygotowywanie dokumentacji handlowej,
- tworzenie raportów sprzedaży,
- inne prace biurowe wspomagające pracę działu handlowego.

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,
- dobra znajomość języka rosyjskiego,
- znajomość języka angielskiego mile widziana,
- umiejętność pracy w zespole,
- kreatywność i komunikatywność,
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,
- pracę w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności

Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na e-mail:rekrutacja@rulmeca-poland.com
w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Na ofertach prosimy o zamieszczanie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.