PRACA - Doradca Klienta

sobota, 18.6.2016 16:34 1405

Salony Łazienek, drzwi i podłóg Domino od ponad 30 lat spełniają marzenia Klientów o niepowtarzalnym stylu mieszkania lub domu poprzez oferowanie produktów najwyższej jakości. Będąc jednym z liderów rynku wyposażenia wnętrz wyznaczamy trendy i zdobywamy zaufanie naszych Klientów poprzez idealne dopasowanie oferty do Ich potrzeb. Wieloletnie obecność na rynku i doświadczony zespół pozwalają nam na ciągłe budowanie marki, która dziś jest synonimem profesjonalizmu w biznesie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko

DORADCA KLIENTA

(Salon w Dzierżoniowie)

Od kandydatów wymagamy:

- bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i zaangażowania,

- pozytywnego usposobienia

- sumienności, dokładności i kreatywności.

- znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)

- doświadczenia zawodowego w pracy z Klientem

- znajomość branży ceramicznej lub drzwiowej będzie dodatkowym atutem,

Opis stanowiska:

- pozyskiwanie i obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,

- doradztwo produktowe i aranżacyjne,

- przyjmowanie i wprowadzanie zamówień,

- wystawianie faktur,

- uzgadnianie warunków dostawy i terminów realizacji zamówienia,

- przygotowywanie zamówień,

- kontrola realizacji zamówień,

- dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

- pracę w najlepszym Salonie wyposażenia wnętrz w regionie,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- możliwość wysokich zarobków,

- umowa o pracę,

CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym proszę kierować pod adres mailowy

sekretariat@domino.pl

lub osobiście w siedzibie firmy.