PRACA- Fizjoterapeuta

wtorek, 22.8.2017 15:15 1590

ZATRUDNIMY FIZJOTERAPEUTĘ

Zakres obowiązków:

- prowadzenie terapii z pacjentem w pracowni fizjoterapii oraz na sali gimnastycznej

- obsługa urządzeń fizykoterapeutycznych oraz wspomagających terapię

- wykonywanie masaży leczniczych

- rejestracja pacjentów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe: mgr fizjoterapii

- umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office

- mile widziane ukończone kursy z zakresu fizjoterapii  oraz terapii manualnej, jak również kursy komunikacji z pacjentem

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- stałą, dobrze płatną pracę

- pracę w zgranym, doświadczonym zespole

- możliwości rozwoju osobistego

- nowocześnie wyposażone pracownie terapeutyczne

 CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny proszę przesyłać na adres e-mail:

agnieszka@zdrovit.com.pl

O NAS

Przychodnia Lekarsko-Rehabilitacyjna Zdrovit to placówka z wieloletnią tradycją. Świadczymy usługi z zakresu specjalistycznej opieki ambulatoryjnej oraz rehabilitacji. Współpracujemy z NFZ oraz  ubezpieczycielami takimi jak: Luxmed, Medicover, Enel-med i PZU. Pracujemy tylko z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach, ponieważ jakość naszych usług medycznych oraz zadowolenie pacjentów jest dla nas najważniejsze.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.zdrovit.com.pl

Przychodnia Lekarsko-Rehabilitacyjna ZDROVIT

 ul. Jana III Sobieskiego 19a/2

Bielawa (woj. dolnośląskie)