PRACA - Inżynier procesu, Inżynier jakości

poniedziałek, 11.4.2016 09:18 2298

Koncern Cooper-Standard Automotive Int. jest wiodącym na rynku motoryzacyjnym dostawcą rozwiązań w zakresie produkcji uszczelnień do karoserii samochodowych. Fabryki CSA Int. w Polsce są zlokalizowane w Bielsku-Białej, Dzierżoniowie, Myślenicach oraz w Piotrkowie Trybunalskim. Stamtąd nasze produkty eksportujemy do producentów samochodów na całym świecie. Obecny i przyszły sukces naszej firmy to suma sukcesów naszych Pracowników. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy osób, które wsparłyby nasz zespół na stanowisku:

INŻYNIER PROCESU

Miejsce pracy: Dzierżoniów (IP/DZ/2016)

Główne zadania:

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym (zapobieganie niezgodnościom, ustalanie ich przyczyn, uzyskiwanie wyrobu ze zdefiniowanymi wymaganiami, ciągłe doskonalenie procesu).
  • Projektowanie i wdrażania procesów do produkcji seryjnej.
  • Kontakt z dostawcami narzędzi, maszyn i materiałów produkcyjnych w zakresie ustalania przyczyn problemów oraz określenia możliwości ich rozwiązywania.
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji procesowej oraz optymalizacja procesu, maszyn i oprzyrządowania.
  • Specyfikowanie maszyn i narzędzi.
  • Wdrażanie maszyn i narzędzi do produkcji.
  • Walidacja maszyn i narzędzi w siedzibie dostawcy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechaniczne, Inżynieria Procesowa; Mechanika i Budowa maszyn; Inżynieria Materiałowa itp.).
  • Znajomość dokumentacji: FMEA, Control Plan, SPC, znajomość pakietu MS Office i programu Auto Cad.
  • Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziany niemiecki.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z formami wtryskowymi oraz doświadczenie z branży motoryzacyjnej.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Inżynier Jakości- Customer Contact

  •   Reprezentowanie zakładu na zewnątrz w kontaktach z klientami.
  •   Tworzenie i przedstawianie klientowi dokumentacji wyrobu zgodnie z wymaganiami procedury PPAP.
  •   Nadzór nad respektowaniem wymagań jakościowych klientów podczas produkcji seryjnej.
  •   Uczestnictwo w analizach problemów jakościowych z zastosowaniem wszystkich dostępnych narzędzi jakościowych.
  •   Udział w audytach klientów oraz w audytach trzeciej strony.
  •   Rozpowszechnianie i zapewnienie stosowania specyficznych wymagań klienta.
  •   Zarządzanie wyrobem niezgodnym, w tym nadzór nad procesem reklamacji klienta (metodologia 8D).
  •   Aktywny udział w zespołach interdyscyplinarnych: QRCI/ FMEA/ LEAN/ KAIZEN, etc.

Wymagania:

  •   bardzo dobra znajomość języka niemieckiego  – warunek konieczny, (znajomość j. angielskiego mile widziana)
  •   wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  •   doświadczenie w dziale jakości w firmie produkcyjnej branży motoryzacyjnej
  •   znajomość wymagań procedury PPAP/ VDA
  •   wiedza z zakresu narzędzi zarządzania jakością: 8D, SPC, MSA, etc.
  •   znajomość i umiejętność interpretacji wymagań specyfikacji technicznej ISO/TS 16949
  •   umiejętności analityczne i negocjacyjne
  •   umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  •   umiejętność pracy w szybko zmieniających się okolicznościach
  •   dyspozycyjność w zakresie wyjazdów służbowych (prawo jazdy kat. B)

Ponadto od kandydatów oczekujemy:

Umiejętności pracy w zespole, determinacji w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów, systematyczności, dyspozycyjności, samodzielności, elastyczność, zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku, dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i kompetencji, darmową opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, udział w szkoleniach.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i list motywacyjnego na adres e-mail (prosimy o podanie w temacie nr ref. IJ/DDZ/2016, IP/DZ/2016):

 rekrutacja.dzierzoniow@cooperstandard.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.