PRACA - KADRY I PŁACE

wtorek, 17.2.2015 15:46 3915

Firma ACE RICO POLAND SP. Z O.O. z Bielawy poszukuje pracownika do działu kadr i płac, na zastępstwo.

Ogólny zakres obowiązków:
- Prowadzenie pracowniczych akt osobowych
- Prowadzenie ewidencji urlopów wypoczynkowych
- Przygotowanie raportów o nieobecnościach
- Obsługa pracowników pod kątem kadrowo-płacowym
- Obsługa programu TETA – moduł personel
- Pomoc przy sporządzaniu list płac
- Odpowiedzialność za sporządzanie i weryfikowanie ewidencji czasu pracy
- Wykonywanie bieżących czynności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działu

Wymagania-oczekiwania:
- wykształcenie średnie, preferowane wyższe ekonomiczne
- co najmniej roczny staż pracy: w dziale kadr/płac lub przy obsłudze kadrowo-płacowej
- znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fiz. i ustawy o ubezpieczeniach społecznych
- preferowana znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikacje
- mile widziane znajomość obsługi programu TETA

Oferujemy:
- Umowa na zastępstwo (przewidywany okres zastępstwa do 09.2015)
- Stałe godziny pracy (jedna zmiana)
- Wynagrodzenie min. 2 000 zł brutto (do negocjacji)

Zainteresowane osoby prosimy o pilne przesłanie CV z wpisaniem w temacie wiadomości nr CV- KADRY I PŁACE (ACE RICO).
Na adres e-maila:  rekrutacja@acerico.pl
Kontaktowy numer tel.:  (74) 8 32 74 23

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883).”

Robimy wszystko aby Pracownik , z którego jesteśmy zadowoleni , pozostał z Nami !!!