PRACA - kamieniarz

piątek, 10.6.2016 15:24 1692

PILNE!!  Praca od zaraz

WENA BV dla swojego klienta - producenta wysokiej jakości  wyrobów z kamienia naturalnego (blaty kuchenne, zlewy i inne wyroby) poszukuje osób na stanowisko:

Szlifierz kamienia

Oferujemy

  • stabilną pracę na długi okres czasu (praca w pełnym wymiarze godzin),
  • stawka € 11,00 euro brutto/h,
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Zakres obowiązków:

  • Obróbka, szlifowanie, polerowanie kamienia naturalnego.

Wymagania:

  • doświadczenie w obróbce kamienia naturalnego (szlifowanie, polerowanie) zarówno maszynowo, jak i ręcznie,
  • dokładność, precyzja, zdolności manualne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość  języka angielskiego, niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji, prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Szlifierz kamienia” na adres: mail@wenabv.com.  Wszelkie informacje w sprawie  można zasięgnąć w godzinach pracy biura ( 8.00- 17.00) pod nr tel. 0031 492 507 979 lub 0048 697 519 777 (Polska)

www.wenabv.com