PRACA: Księgowa (1/2 etatu)

piątek, 13.10.2017 21:44 1864

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa Dębowy Hotel|Event|SPA poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa (1/2 etatu)

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • Prowadzenie dokumentacji księgowej oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami obowiązującymi przepisami
  • Wystawianie faktur, faktur korygujących, not księgowych
  • Kontrola i windykacja płatności
  • Przygotowanie rozliczeń i deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie i wykonywanie przelewów bankowych
  • Prowadzenie cyklicznych rozliczeń kosztowych, bilansów oraz zamykanie okresów rozliczeniowych
  • Sporządzenie sprawozdań, analiz finansowych oraz raportów na potrzeby wewnętrzne
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowniczych i innych zobowiązań wynikających z przepisów prawa pracy
  • Przygotowywanie umów cywilnoprawnych oraz naliczanie wynagrodzeń z ich tytułu
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT
  • Przygotowywanie i wydawanie zaświadczeń związanych ze stosunkiem pracy

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnej księgowej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Praktyczna znajomość zasad księgowych, ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (Word, Excel oraz program do poczty elektronicznej)
  • Dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę z doświadczonym personelem
  • System szkoleń wewnętrznych
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Premie uznaniowe
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • Przyjazną atmosferę
  • Możliwość korzystania z usług obiektu
  • Posiłki w systemie bonów pracowniczych

 Kontakt: manager@hoteldebowy.pl

Wszelkie dodatkowe informacje pod numerem telefonu 884 989 894 lub 74 833 10 31