PRACA - księgowa

wtorek, 12.12.2017 09:28 2447

Ośrodek Hodowli Zarodowej „Przerzeczyn Zdrój” Sp. z o.o. z siedzibą w Gilowie 120A, 58 – 230 Niemcza, woj. dolnośląskie, tel. 74 8375061, 74 8375281

zatrudni osobę na stanowisko : KSIĘGOWA

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne,
  • znajomość zasad rachunkowości oraz ogólna wiedza na temat finansów przedsiębiorstwa,
  • minimum 2 – letni staż pracy w księgowości,
  • samodzielność, zaangażowanie, wysoka motywacja do pracy,
  • znajomość branży rolniczej,
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość programu MS Excel

Opis stanowiska:

  • praca w programie NAVIREO (INSERT)
  • wystawianie faktur VAT,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • uzgadnianie stanów magazynowych zapasów i materiałów,
  • księgowanie obrotu inwentarzem żywym i uzgadnianie ich stanów z ewidencją na fermie,
  • prowadzenie kasy Spółki,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów do instytucji państwowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia,
  • możliwość awansu,
  • pracę w przyjaznym środowisku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość sprawdzenia w praktyce swojej wiedzy i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres jak wyżej lub e-mailem: ohz@przerzeczyn.com.pl w terminie do dnia 31.12.2017 r.

Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami i skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.