PRACA - KSIĘGOWOŚĆ

piątek, 8.1.2016 13:52 4776

Firma ACE RICO POLAND SP. Z O.O. z Bielawy poszukuje pracownika do działu księgowości.

Ogólny zakres obowiązków:
- Dokonywanie płatności, przelewy bankowe
- Dekretowanie i księgowanie dokumentów
- Potwierdzanie oraz uzgadnianie sald z kontrahentami
- Prowadzenie ewidencji, księgowanie i uzgadnianie
- Kontakt i współpraca z kontrahentami oraz instytucjami zewnętrznymi
- Rozliczanie majątku trwałego
- Wykonywanie bieżących czynności niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działu
- Inne prace księgowo-finansowe nie wymienione powyżej

Wymagania - oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne bądź pokrewne
- Doświadczenie w księgowości min. 2 lata
- Preferowana znajomość języka angielskiego minimum w stopniu komunikatywnym  w rozmowie
- Dodatkowy atut znajomość systemu TETA

Oferujemy:
- Umowa na określony
- Stałe godziny pracy (jedna zmiana) 7-15.30  (w tym przerwa lunchowa 0,5 h)
- Wynagrodzenie do 2 500 zł brutto (do negocjacji w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Zainteresowane osoby prosimy o pilne przesłanie CV z wpisaniem w temacie wiadomości nr CV- KSIĘGOWOŚĆ (ACE RICO).
Na adres e-maila:  rekrutacja@acerico.pl
Kontaktowy numer tel.:  (74) 8 32 74 23

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U nr 133 poz. 883).”