PRACA: Lider produkcji, technik utrzymania ruchu

poniedziałek, 28.9.2015 16:10 1713

Alphavision Polska Sp. z o. o. poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowiskach:
Lider zmianowy, technik trzymania ruchu.

Lider zmianowy / Asystent/ka Managera Produkcji

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:

- Nadzór nad funkcjonowaniem linii produkcyjnej;
- Kierowanie zespołem pracowników produkcji;
- Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych oraz stosowania norm jakościowych;
- Sporządzanie raportów.

Wymagania:

- Kilkuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej,
- Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania produkcją/nadzorowaniu linii produkcyjnej – warunek konieczny;
- Umiejętność kierowania zespołem pracowników i efektywnego planowania jego pracy;
- Mile widziana znajomość budowy maszyn produkcyjnych (pras tnących);
- Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe);
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym;
- Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód);
- Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel);
- Otwartość, dyspozycyjność i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

- Pracę w międzynarodowym środowisku;
- Możliwość rozwoju zawodowego;
- Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia).

Aplikacje (CV z listem motywacyjnym) proszę przesyłać na adres:

alphavision.rekrutacja@gmail.com

w temacie wiadomości wpisując „Lider zmianowy

Aplikacje bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.”

Technik utrzymania ruchu / Mechanik

Obowiązki:

- Naprawa i usprawnianie pracy maszyn produkcyjnych;
- Zapewnienie ciągłości funkcjonowania linii produkcyjnej;
- Ustawianie maszyn produkcyjnych;
- Dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń;

Wymagania:

- Umiejętność samodzielnej naprawy maszyn produkcyjnych;
- Mile widziana znajomość sterowników PLC;
- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
- Uprawnienia SEP do 1kV;
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
- Wykształcenie elektromechaniczne, elektromechaniczne lub pokrewne;
- Prawo jazdy kat. B;
- Umiejętność pracy pod presją czasu;
- Dyspozycyjność.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego.

w temacie wiadomości wpisując „Technik utrzymania ruchu

lub na adres firmy:

Alphavision Polska Sp. z o. o.

Ul. Strefowa 16

58-200 Dzierżoniów