PRACA - Mistrz Logistyki Wewnętrznej

środa, 26.10.2016 14:34 3151

Mistrz Logistyki Wewnętrznej

Miejsce pracy: Bielawa

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie i utrzymanie standardów BHP na podległym obszarze;
  • Rozwój 5S w obszarach logistyki i budowanie świadomości zasad 5S wśród pracowników;
  • Efektywne zarządzanie wewnętrznymi procesami przepływu logistycznego: przyjęcia  i zasilanie linii produkcyjnych;
  • Przygotowywanie i utrzymywanie dokumentacji, zgodnie z przepisami prawa  i obowiązującymi w LE procedurami;
  • Zarządzenie podległym zespołem pracowników;
  • Optymalizacja kosztów dostaw;
  • Udział w inwentaryzacjach;
  • Utrzymanie parametrów SAP Warehouse w oczekiwanym stanie, zgodnie  z wewnętrznymi procedurami Lincoln Electric;
  • Znajomość zasad lean i wdrażanie ich na podległym obszarze;
  • Udział i wsparcie w realizacji projektów doskonalących w wewnętrznych procesach logistycznych i produkcyjnych;
  • Motywowanie i rozwój kompetencji podległego zespołu;
  • Raportowanie odchyleń do menedżera.

Oczekiwane kwalifikacje kandydata:

  • Minimum średnie wykształcenie;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość procesów logistyki wewnętrznej;
  • Dobra znajomość systemu SAP (lub innych systemów ERP);
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym w  budowaniu i motywowaniu zespołu;
  • Znajomość metod problem solving;
  • Zaangażowanie w powierzone zadania;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Zorientowanie na klienta;
  • Komunikatywność.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Ambitne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikację należy dostarczyć na adres email: snapierska@lincolnelectric.eu, do dnia 30 listopada 2016r.