PRACA – monter, operator

wtorek, 24.5.2016 09:47 2435

Pracownik produkcyjny (m/k) (zapewniamy dojazd)

Miejsce pracy: Wałbrzych

Obowiązki:
- praca przy produkcji foteli samochodowych,
- montaż elementów konstrukcji foteli,
- obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- wykształcenie min. zawodowe,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- dojazd z Dzierżoniowa, Pieszyc, Bielawy do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
- wynagrodzenie zasadnicze + premia,
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego:

lub na adres e-mail: j.gromadzka@trenkwalder.com lub a.marchewka@trenkwalder.com

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)
www.trenkwalder.pl

Operator giętarki CNC (m/k)

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:
- obsługa giętarek sterowanych numerycznie,
- kontrola produktu za pomocą narzędzi pomiarowych,
- przestrzeganie i kontrola ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na ww. stanowisku - mile widziane osoby z doświadczeniem w obsłudze giętarek CNC,
- znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
- dokładność, precyzja,
- samodzielność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- możliwość bezpośredniego przejęcia przez firmę,
- zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie,

lub na adres e-mail: a.szpecht@trenkwalder.com

Zapraszamy także osobiście do biura Agencji Zatrudnienia Trenkwalder (cert. 136), ul. Brzegowa 105a, pok. 120  (budynek Tailor) w Dzierżoniowie