Praca na stanowisku „Programista”

poniedziałek, 23.2.2015 16:24 2789

Zakres obowiązków:

•             Projektowanie i kodowanie aplikacji dla biznesu,

•             Sporządzanie dokumentacji i instrukcji użytkownika dla stworzonego oprogramowania,

Wymagania:

•             dobra znajomość technologii asp.Net oraz MVC,

•             dobra znajomość języków C#, oraz VB,

•             dobra znajomość środowiska Microsoft Visual Studio,

•             dobra znajomość baz danych Ms-Sql oraz technologii typu klient serwer,

•             umiejętność komunikacji oraz pracy zespołowej,

•             kreatywność w tworzeniu oprogramowania

•             sumienność,

•             wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe techniczne, mile widziani studenci studiów na kierunkach programistycznych,

•             mile widziane prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

•             wynagrodzenie min. 5500 pln brutto,

•             bonusy od wykonanych projektów,

•             stałe godziny pracy.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres pawel.dolecki@etheral.pl

Dodatkowej informacji można zasięgnąć pod nr telefonu 609 802 128.