PRACA - operator obrabiarek CNC

wtorek, 26.4.2016 13:15 1336

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca  jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

 OPERATOR OBRABIAREK CNC

 Opis stanowiska:

- ustawianie i obsługa obrabiarek skrawających ze sterowaniem FANUC
- wykonywanie zadań na podstawie rysunku technicznego
- dbanie o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek
- dbanie o wysoką jakość wykonywanych elementów

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze obrabiarek skrawających z systemem sterowania FANUC
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- praca w systemie dwuzmianowym
- umiejętność pracy w zespole
- dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów
- komunikatywność i samodzielność

Oferujemy:

- stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na e-mail: rekrutacja@rulmeca-poland.com  w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Na ofertach prosimy o zamieszczanie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.