PRACA - operator obrabiarek skrawających i CNC

wtorek, 19.7.2016 15:22 1398

RULMECA Poland Sp. z o.o. będąca częścią Grupy Rulmeca  jest firmą produkującą elektrobębny oraz rolki do przenośników i linii technologicznych. W Polsce Firma istnieje od 1987 roku i nieustannie poszerza horyzonty rozwoju. Nasze produkty cieszą się dobrą sławą na całym świecie ze względu na dbałość w zakresie jakości oraz profesjonalną współpracę.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

OPERATOR OBRABIAREK CNC

Opis stanowiska:

- obsługa obrabiarek skrawających ze sterowaniem FANUC

Wymagania:

- doświadczenie w obsłudze obrabiarek z systemem sterowania FANUC mile widziane
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarek
- dbałość o wysoką jakość wykonywanych elementów
- praca w systemie dwuzmianowym
- umiejętność pracy w zespole
- dyscyplina w przestrzeganiu obowiązujących procedur i standardów
- komunikatywność i samodzielność

Oferujemy:

- stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego
- szkolenia specjalistyczne
- pracę w międzynarodowym środowisku
- premię motywacyjną

Prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na e-mail: rekrutacja@rulmeca-poland.com  w temacie wpisując nazwę stanowiska.

Osoba do kontaktu: kierownik produkcji tel. 513 018 863

Na ofertach prosimy o zamieszczanie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji".

Uprzejmie informujemy, że z uwagi na przerwę urlopową, z wybranymi osobami skontaktujemy się po 05.08.2016.

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

- obsługa pił półautomatycznych i manualnych

Wymagania:

- dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń tnących
- odpowiedzialne podejście do pracy
- umiejętność organizacji pracy własnej
- nastawienie na realizowane cele

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju umiejętności