PRACA - operator produkcji

wtorek, 29.9.2015 16:03 2794

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?

Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Operator Produkcji

w Oddziale Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Poznaj zakres obowiązków:

  •  Praca przy produkcji karmy dla zwierząt w zespole produkcyjnym, zgodnie z przepisami BHP i standardami fabryki
  •  Osiąganie ustalonych celów jakościowych, ilościowych oraz związanych ze stratami

Od kandydatów oczekujemy:

  •  Minimum rok doświadczenia w obszarze produkcji (wytwarzanie)
  •  Rozumienia specyfiki działalności fabryki oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem
  •  Dobrych umiejętności komunikacyjnych
  •  Umiejętności pracy w zespole
  •  Podstawowej wiedzy z zakresu narzędzi MS Office
  •  Znajomości obsługi paneli sterujących
  •  Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  •  Znajomość zagadnień związanych z higieną żywności (GMP/GHP)
  •  Uprawnienia energetyczne (1 oraz 2 grupa)
  •  Pozwolenie na prowadzenie wózków widłowych
  •  Doświadczenie w środowisku LEAN/TPM
  •  Podstawowa znajomość SAP
  •  Doświadczenie techniczne
  •  Książeczki sanepidowskiej
  •  Chęć przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:

  •  Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
  •  Bardzo dobrą atmosferę pracy
  •  Sponsorowane ubezpieczenie na życie
  •  Opiekę medyczną
  •  Współfinansowanie transportu z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina i Ziębic

Zgłoszenia (CV) wraz ze wskazaniem nazwy stanowiska,  prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja.purina@pl.nestle.com

lub na adres pocztowy:

Nestle Polska S.A. Oddział Purina
ul. Ryszarda Chomicza 11 A
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

Z dopiskiem: Rekrutacja

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.