PRACA - pracownik działu logistyki

piątek, 20.10.2017 14:50 5363

Światowy Lider w produkcji kabin do pomiaru kompatybilności elektromagnetycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik działu logistyki

Zakres obowiązków:

- obsługa dokumentacji magazynowej.
- formułowanie specyfikacji materiałów produkcyjnych do działu zaopatrzenia
- koordynowanie przepływu materiałów i surowców w firmie
- przygotowywanie towarów do wysyłki i związanej z tym dokumentacji

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe -logistyk
- Zdolności analityczne dokładność i odpowiedzialność
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym lub podstawowym
- Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze-mile widziane ale nie konieczne
- Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
- Umiejętność organizacji czasu i stanowiska pracy

Jesteśmy firmą międzynarodową, działającą na rynku globalnym.

Oferujemy pracę wg. standardów europejskich (posiadamy system zarządzania jakością ISO 9001),
możliwość stabilnej pracy w firmie o wysokich standardach organizacyjnych i bardzo  dobre wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie lub przesłanie CV wraz ze zdjęciem tylko w formacie PDF  na adres email: sekretariat@frankonia-poland.com

Frankonia-Poland Sp. z o.o.
58-200 Dzierżoniów ul. Brzegowa 105 a
e-mail: sekretariat@frankonia-poland.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zg. Z ust. Z dn, 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)