PRACA - Pracownik fizyczny – magazynier

poniedziałek, 4.7.2016 09:32 3558

Pracownik fizyczny – magazynier, hurtownia płytek kamiennych. Praca odbywa się w Bielawie ul.Kościuszki 5 - firma Gran-pol.

Zadania:

- przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym
- wydawanie towaru
- przygotowywanie palet do wysyłek
- dbanie o porządek magazynu
- rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą
- prace fizyczne związane z rodzajem działalności, w jakiej specjalizuje się firma

Wymagania:

- mile widziana obsługa wózka widłowego
- gotowość do pracy fizycznej
- dokładność, rzetelność, solidność, uczciwość
- punktualność
- szacunek do pracy
- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
- dyspozycyjność, sumienność

Oferujemy:

- praca w stabilnej, istniejącej od lat na rynku firmie
- umowa o pracę, po okresie próbnym.
- stałe godziny pracy
- praca od poniedziałku do soboty
- możliwość rozwoju
- praca w zgranym zespole
- stałe wynagrodzenie godzinowe

Osoby chętne proszę o wysyłanie CV na email: arekgranpol@kamieniarstwo.com.pl

 tel. 695 048 112