PRACA - pracownik magazynu

piątek, 31.7.2015 15:01 2236

Work & People Sp. z o. o jest Agencją Rekrutacyjną (numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia to 3779/3) i od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej. Zasady, którymi się kierujemy zarówno w odniesieniu do naszych klientów oraz pracowników, to partnerstwo i zaufanie.

STANOWISKO:  PRACOWNIK MAGAZYNU !!!

(Numer Ref.: 1/08/15/magazynier/Dzierzoniow)

OFERTA:

  • umowa o pracę tymczasową, możliwość stałego zatrudnienia,
  • praca w systemie II zmianowym,
  • wynagrodzenie 14 zł/h brutto plus do 15% premii za wyniki,
  • dla pracowników obiad za 1 zł!
  • zapewniony bezpłatny dojazd z miejscowości: Bielawa, Dzierżoniów, Kołaczów, Sieniawka, Ratajno, Piława Górna, Przerzeczyn-Zdrój, Niemcza, Łagiewniki.

OBOWIĄZKI:

  • praca stojąca i chodząca,
  • manualna kompletacja zamówień,
  • pakowanie produktów,
  • praca przy obsłudze lub w pobliżu ruchomych części mechanicznych.

WYMAGANIA:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zdolności manualne,
  • doskonałe wyniki w zakresie wydajności pracy, jakości, bezpieczeństwa oraz frekwencji.

Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie z branży logistycznej!!!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, wpisując w tytule wiadomości nr ref. stanowiska,  na adres biuro.wroclaw@work-people.eu

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Work & People Sp. z o.o. Agencji Zatrudnienia (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r., poz. 101, nr 926).