PRACA - Pracownik Produkcji / Operator Maszyn

poniedziałek, 22.5.2017 11:29 2368

Gi Group jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Pracownik Produkcji/Operator Maszyn
Miejsce pracy: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:
 • Zadania związane z pracami na maszynach przemysłowych, prace wykończeniowe oraz kontrola jakości wytwarzanego produktu

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (ewentualnie czterobrygadowym)
• Zdolności manualne
• Umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie i duża motywacja do pracy

Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie
• Umowa o pracę tymczasową
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
• Pakiety dodatkowe (Luxmed, Multisport, ubezpieczenie PZU)

Osoby zainteresowane  prosimy przekazywać CV na adres e-mail: marta.krynicka@gigroup.com
lub kontakt telefoniczny 783 200 450.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.