PRACA - pracownik produkcji

piątek, 15.7.2016 12:26 5171

Gi Group jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.

Poszukujemy osób dla naszego klienta:

 na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Główne zadania:

  • Prace produkcyjne związane z obsługą maszyn przemysłowych
  • Prace wykończeniowe
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i duża motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Umowa o pracę tymczasową
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • Pakiety dodatkowe ( Luxmed, Multisport, PZU)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Kontakt: Roksana Darasz

e-mail: roksana.darasz@gigroup.com

tel. 783 200 450

Kontakt w godzinach 8:00-16:00

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.