PRACA - pracownik produkcji

czwartek, 22.6.2017 14:14 2845

Grupa Selena jest globalnym producentem oraz dystrybutorem szerokiej gamy produktów chemii budowlanej i jednym z europejskich liderów w branży. W skład Grupy wchodzi 30 spółek zlokalizowanych w Europie, Azji oraz obu Amerykach, w których zatrudnionych jest 1700 pracowników. Od 2008 r. Selena jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W związku z dalszymi  planami rozwoju, do naszego zakładu Orion PU Sp. z o.o. poszukujemy mężczyzn  na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy : Dzierżoniów

Wymagania:

- znajomość ogólnych zagadnień technologicznych;
- praca w trybie 2- zmianowym;
- umiejętność pracy w zespole;
- umiejętności manualne;

Obowiązki:

- konfekcjonowanie wyrobu;
- kontrola produktu finalnego;
- pakowanie wyrobu gotowego;
- dbanie o porządek w miejscu pracy;
- przygotowanie półproduktu dla bieżącego asortymentu wg specyfikacji;
- wykrywanie czynników zakłócających pracę linii;

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat;
- Karnet sportowy Multisport;
- Jasną ścieżkę rozwoju w strukturze zakładu;
- Praca w systemie 2 – zmianowym od poniedziałku do piątku;
- Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze pracy.

Prosimy przesyłać swoje CV  na adres:  orion@selena.com  lub przynieść do siedziby naszej firmy:

Orion PU Sp. z o.o.
ul. Pieszycka 4
58-200 Dzierżoniów
tel. + 48 74 645 02 01