PRACA - pracownik produkcji

piątek, 28.7.2017 10:43 2943

W związku z dynamicznym rozwojem firmy,

 Spółka FRECH Tools Poland Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Bielawa

Główne obowiązki:

  • Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie z poleceniami przełożonego
  • Prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych
  • Sumienne wykonywanie obowiązków

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na produkcji
  • Znajomość narzędzi pomiarowych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

rekrutacja@frechtools.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz.883 z późn.zm. )