PRACA – programista analityk

wtorek, 25.4.2017 15:54 1324

Grupa ZPAS lider produkcji szaf i obudów teleinformatycznych i serwerowych w Polsce, poszukuje pracownika na stanowisko: Informatyk.

Zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych i ustalenie najlepszego sposobu rozwiązania;
  • Projektowanie i programowanie raportów;
  • Wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników systemu ERP;
  • Ciągłe ulepszanie sposobu wykonywania pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, minimum studia I-go stopnia (preferowane kierunki: informatyka);
  • Umiejętność programowania w dowolnym języku;
  • Znajomość podstaw SQL;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i analityczne;

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Okolice: Bielawa, Nowa Ruda, Kłodzko
Zobacz więcej na stronie: www.zpasgroup.pl
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: jarek.jaworski@zpas.pl.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.