PRACA - przedstawiciel handlowy

poniedziałek, 25.1.2016 14:05 3199

ALCOLIFE to Polska marka profesjonalnych alkomatów elektrochemicznych. W związku z rozwojem i rozszerzeniem profilu działalności firmy aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:

  •     Realizacja sprzedaży do klientów biznesowych;
  •     Aktywne pozyskiwanie klientów i dbanie o stały rozwój bazy klientów;
  •     Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych;
  •     Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji handlowych;
  •     Przygotowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe i koordynacja podpisywania umów;
  •     Prowadzenie prezentacji sprzedażowych dla klientów;
  •     Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie działań sprzedażowych;

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  •     Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B;
  •     Poparta sukcesami skuteczność w realizacji celów sprzedażowych;
  •     Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych, sprzedażowych, interpersonalnych i negocjacyjnych;
  •     Bardzo dobra autoprezentacja;
  •     Zorientowanie na wynik;
  •     Dyspozycyjność i mobilność, bardzo dobra organizacja pracy;
  •     Wysoki poziom etyki zawodowej;
  •     Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Word);
  •     Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  •     Prawo jazdy kat. B.

Wybranym osobom oferujemy:

  •     Samodzielne stanowisko
  •     Możliwość rozwoju zawodowego w inspirującym środowisku biznesowym;
  •     Zatrudnienie: umowa o pracę; własna działalność gospodarcza;
  •     Niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@alcolife.pl

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV następującej formuły:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę HUMANCARE POLSKA z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Budziyszńskiej 82/25 dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm). Wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje dostęp do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.