PRACA - recepcjonistka

wtorek, 17.10.2017 15:13 4748

Światowy Lider w produkcji kabin do pomiaru kompatybilności elektromagnetycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

RECEPCJONISTKA

Zakres obowiązków:

- wysoka kultura osobista –dobra prezencja
- kreatywność
- zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji
- zaangażowanie i dbałość o pozytywny wizerunek firmy
- profesjonalna obsługa gości firmy
- współpraca z firmami kurierskimi i serwisowymi
- współpraca z działami wewnętrznymi firmy
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- inne zadania związane z codziennym prowadzeniem recepcji

Praca jednozmianowa

Wymagania:

- wykształcenie średnie
- predyspozycje osobowościowe tj. samodzielność, kreatywność, zdolności organizacyjne,
- umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie

Jesteśmy firmą międzynarodową, działającą na rynku globalnym.

Oferujemy pracę wg. standardów europejskich (posiadamy system zarządzania jakością ISO 9001),
możliwość stabilnej pracy w firmie o wysokich standardach organizacyjnych i dobre wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie lub przesłanie CV wraz ze zdjęciem tylko w formacie PDF  na adres email: sekretariat@frankonia-poland.com

Frankonia-Poland Sp. z o.o.
58-200 Dzierżoniów ul. Brzegowa 105 a
e-mail: sekretariat@frankonia-poland.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zg. Z ust. Z dn, 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)