PRACA - Samodzielna Księgowa/ Księgowy

poniedziałek, 20.2.2017 11:05 2209

Biuro Rachunkowe z Dzierżoniowa poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

Wymagania:
- Wykształcenie średnie ekonomiczne (mile widziane wyższe o kierunku finanse lub rachunkowość )
- Doświadczenie w prowadzeniu uproszczonej księgowości - KPiR, Ewidencja Przychodów- warunek konieczny
- Znajomość aktualnych przepisów podatkowych w szczególności PIT oraz VAT
- Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Pracę w wymiarze 3/4 etatu
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
- Pracę w miłej atmosferze
- Premie

Zakres obowiązków:
- Samodzielne prowadzenie KPiR oraz ewidencji przychodów przydzielonej grupy klientów
- Sporządzanie deklaracji podatkowych
- Kontakt z klientami biura i Urzędami

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: biuro@biuromw.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."