PRACA - Specjalista ds. sprzedaży internetowej

czwartek, 2.6.2016 11:39 4073

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:

  • tworzenie grafik do sklepów i portali aukcyjnych
  • obsługa sklepu internetowego pod kątem stworzenie kart produktów, opisów itp.
  • wystawianie aukcji internetowych
  • modernizacja aukcji allegro
  • wprowadzanie zmian na stronie internetowej i sklepie internetowym

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • umiejętność sprawnego poruszania się po internecie
  • co najmniej podstawowa znajomość programu graficznego Adobe Photoshop
  • co najmniej podstawowa znajomość HTML
  • umiejętność samoorganizacji pracy
  • kreatywność

Dodatkowo mile widziane:

  • status studenta
  • znajomość i doświadczenie w branży e-commerce
  • portfolio zrealizowanych projektów

Oferujemy:

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Dzierżoniowie
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość realizacji swoich pomysłów
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • 3-miesięczny okres próbny (umowa zlecenie), po okresie próbnym możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

Aby aplikować do naszego zespołu prześlij swoje CV na adres: praca@eelektryka.com

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.